Rick i Morty powracają w zwiastunie 5. sezonu serialu! Poznaliśmy datę premiery nowych odcinków

31.03.2021 10:51
Rick i Morty powracają w zwiastunie 5. sezonu serialu! Poznaliśmy datę premiery nowych odcinków Fot. materiały prasowe/Adult Swim

Serial "Rick i Morty" powraca z 5. sezonem! Jakie popaprane przygody czekają na rodzinę Smithów?

Rick i Morty - oto zwiastun 5. sezonu. Znamy też datę premiery

Czas powrócić do pokręconego multiwersum "RIcka i Morty'ego". Stacja Adult Swim udostępniła dwuminutowy zwiastun 5. sezonu popularnego serialu, a także zdradziła, że nowe odcinki zaczną debiutować już 20 czerwca 2021 roku. 

Polecamy

Z tej okazji stacja zażartowała, że teraz fani mogą już ją nagabywać o 6. sezon. Spodziewamy się, że wiele osób weźmie sobie te słowa do serca. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun i towarzyszący mu żartobliwy tweet:

Polecamy

W nowym zwiastunie nie widzimy w gruncie rzeczy nic nowego - rodzina znowu będzie wyruszała na pokręcone przygody, Rick i Beth będą musieli ratować Jerry'ego z opałów, Rickowie z innych wymiarów będą chcieli dopaść Ricka z "głównego" wymiaru, natomiast największą ciekawostką jest chyba obecność Jessiki w kilku fragmentach zapowiedzi. Dziewczyna pojawia się nawet w domu Smithów, co może oznaczać, że zacznie się spotykać z Mortym. 

Tak jak wspomnieliśmy - nowe odcinki zaczną debiutować na Adult Swim już 20 czerwca 2021 roku. W Polsce serial jest dostępny na Netfliksie oraz na Comedy Central. Na razie polska data premiery nie jest znana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.