"Rick i Morty" - poznaliśmy tytuły odcinków 4. sezonu

22.10.2019 10:12
"Rick i Morty" - poznaliśmy tytuły odcinków 4. sezonu Fot. twitter.com/AdultSwim

"Rick i Morty" powrócą na antenę Adult Swim już w listopadzie 2019 roku. Z powodu zbliżającej się premiery, twórcy zdradzili tytuły nadchodzących epizodów.

Długo wyczekiwany 4. sezon "Ricka i Morty'ego" jest już niedaleko. Debiutancki epizod zadebiutuje już 10 listopada 2019 roku, a w tym roku zobaczymy 5 pierwszych odcinków 4. serii. Z tej okazji Adult Swim podzielił się tytułami nadchodzących przygód dziadka i wnuka. Tak jak zwykle, każdy z nich jest jest nawiązaniem do innego znanego filmu lub programu telewizyjnego. Nazwy epizodów sugerują również, jakie wątki będą poruszane w nowych odcinkach. 

Rick i Morty - znamy tytuły odcinków 4. sezonu

A więc nowe epizody będą zatytułowane: "Edge of Tomorty: Rick Die Repeat" (nawiązanie do "Na skraju jutra" z Tomem Cruisem), "The Old Man and the Seat" ("Stary człowiek i morze"), "One Crew Over the Crewcoo's Morty" ("Lot nad kukułczym gniazdem"), "Claw and Hoarder: Special Ricktim's Morty" (amerykański program telewizyjny o kryminalistach "Law & Order: Special Victims Unit") oraz "Rattlestar Ricklactica" (nawiązanie do serialu "Battlestar Galactica"). 

Przeczytaj także

Poniżej zobaczycie oficjalny teaser z tytułami nowych odcinków "Ricka i Morty'ego":

A co nowego słychać u tytułowych "bohaterów"? Właściwie to nic (co zauważają nawet sami twórcy w oficjalnym zwiastunie) - wciąż będą brali udział w pokręconych przygodach, a od czasu do czasu pomoże im w tym ich rodzina. Morty zamienia się m.in. w wampira, a obydwaj panowie będą brali udział w przeszukiwaniu starożytnych grobowców rodem z "Indiany Jonesa" albo "Tomb Raidera". W oficjalnym zwiastunie widzieliśmy również powracające postaci (pana Kupkęzpupki, czy Miszczuka). 

Cóż można powiedzieć - fani raczej nie będą rozczarowani nowymi odcinkami. A kiedy je zobaczymy? Tak jak wspominaliśmy - już 10 listopada 2019 roku, Adult Swim wyemituje premierowy odcinek 4. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Zobacz także: "Rick i Morty" - Kanye West i Taika Waititi wystąpią gościnnie w nowych odcinkach serialu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.