22.05.2019 13:03

"Rick i Morty" - twórcy chcą, by jeden z odcinków napisał Kanye West

Dan Harmon i Justin Roiland wzięli udział w spotkaniu z dziennikarzami zorganizowanego z okazji opublikowania daty premiery 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". W wywiadzie z The Blast opowiedzieli o tym, co według nich sprawiło, że serial jest tak popularny, a także zaprosili Kanyego Westa do wzięcia udziału w nagraniach do jednego z odcinków produkcji. 

Kanye; Rick i Morty
foto: kadr z serialu/ Andrew H. Walker/Variety/REX/East News/Shutterstock

Justin Roiland i Dan Harmon są showrunnerami, scenarzystami, a także aktorami odpowiedzialnymi za serial "Rick i Morty" - Harmon zajmuje się głównie tworzeniem scenariusza, Roiland udziela zaś głosu obydwóm głównym bohaterom. Jako twórcy jednej z najpopularniejszych produkcji Adult Swim, panowie zostali zaproszeni na spotkanie z dziennikarzami zorganizowane z okazji Warner Television Upfront, czyli wydarzenia na którym Warner poinformował o swoich planach dotyczących seriali.

Rick i Morty - Kanye West scenarzystą jednego z odcinków?

W trakcie spotkania twórcy opowiedzieli co nieco na temat tego, dlaczego "Rick i Morty" spotkali się z tak ciepłym przyjęciem ze strony widzów. W wywiadzie z The Blast Harmon i Roiland wyjaśnili, że według nich mówienie o nihilizmie i bezsensowności życia w humorystyczny sposób jest pociągające dla wielu osób, które czują podobnie, ale boją się o tym głośno mówić, czy z kimś rozmawiać na ten temat. Roliand przyznał również, że w pewien sposób chcą z Harmonem zainspirować ludzi do podejmowania ryzykownych i szalonych decyzji - jeżeli oczywiście czują, że ich obecne żywoty nie mają sensu. 

Rozmowa następnie przeszła na nietypowy temat, ponieważ dziennikarz The Blast zapytał się Harmona i Roilanda o to, co sądzą na temat Kanyego Westa, który jest wielkim fanem serialu. Panowie przyznali, że są "zaszczyceni pozytywnymi słowami ze strony takiej osoby". Roiland dodał:

"

Gdyby Kanye miał więcej pomocy i wsparcia w realizacji swoich wszystkich pomysłów, to byłby Elonem Muskiem w wersji 2.0. "

Kanye West i Kim Kardashian
Kanye West i Kim Kardashian
Przeczytaj także Jak Kanye West i Kim Kardashian wyglądaliby w "Ricku i Mortym"?

Panowie przyznali, że Kanye jest "artystycznym geniuszem" i zaprosili go do współpracy nad nowymi odcinkami "Ricka i Morty'ego". Roiland powiedział, że byłoby wspaniale, gdyby raper wystąpił w serialu gościnnie, a Harmon obiecał, że pozwoli mu nawet napisać w całości jeden odcinek serialu o dziadku-geniuszu i jego nierozgarniętym wnuku. Pod koniec wywiadu The Blast pokazało krótkie nagranie, w którym West mówi krótko, że najlepszym serialem w telewizji jest obecnie właśnie "Rick i Morty":

Rick i Morty - kiedy premiera 4. sezonu?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, "Rick i Morty" doczekają się 4. sezonu, który zadebiutuje na antenie Adult Swim już w listopadzie 2019 roku. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy dokładnie nowe epizody pojawią się w Polsce. 

Kto powinien jeszcze zagrać w Ricku i Mortym?

Tagi: Seriale Rick i Morty