Rick i Morty w bardzo krwawej wersji anime. Zobaczcie film "Samurai & Shogun"

31.03.2020 11:15
Rick i Morty w bardzo krwawej wersji anime. Zobaczcie film "Samurai & Shogun" Fot. ADULT SWIM/Album/EAST NEWS

Popularny duet z serialu pod tym samym tytułem stał się popkulturową ikoną. Dziadek i wnuk promowali już chrupki, seczuański sos, a także wręczali nagrody. Przyszedł czas na własne anime.

To niestety jest jedynie krótkometrażowym "hołdem anime" dla Ricka i Morty'ego, a szkoda - wideo jest bowiem świetne. Bardzo krwawe, bardzo dobrze wykonane i zawiera nawet zabawne elementy (co w przypadku wyjątkowo "poważnego" anime jest zaskakujące). Poza tym dla fanów serialu to wideo powinno być ciekawe chociażby dlatego, że możemy zobaczyć, jak "Rick i Morty" wyglądałby, gdyby był rysowany przez innych artystów.

Rick i Morty w krwawym anime Samurai & Shogun

Sama fabuła krótkiego "Samurai & Shogun" nie jest zbyt skomplikowana - ot, samuraj Rick musi chronić szoguna Morty'ego przed klanem ninja Ricków. Prosta opowieść pozwoliła za to twórcom pobawić się stroną wizualną, a ta jest naprawdę dobra. Zresztą po co mamy was przekonywać - zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Oczywiście - nie jest to poziom wykonania topowych seriali anime, czy japońskich filmów animowanych, ale podejrzewamy, że twórcy "Samurai & Shogun" po prostu nie dysponowali budżetem najpopularniejszych produkcji tego typu. W końcu to tylko krótkometrażowe wideo, które zostało wydane w oczekiwaniu na drugą połowę 4. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Na tą fani czekają już ponad 3 miesiące - emisja zakończyła się bowiem jeszcze w 2019 roku, a zaraz zaczynie się kwiecień 2020 roku. Co gorsze, twórcy nie poinformowali jeszcze o dacie premiery nowych epizodów, co doprowadza widzów do szału. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.