"Rick i Morty" - w nowym odcinku 4. sezonu pojawił się Taika Waititi

18.11.2019 10:25
"Rick i Morty" - w nowym odcinku 4. sezonu pojawił się Taika Waititi Fot. kadr z serialu "Rick i Morty"/Adult Swim

W niedzielę 17 listopada 2019 roku zadebiutował 2. odcinek nowej serii "Ricka i Morty'ego", w którym gościnnie wystąpił nowozelandzki reżyser "Thora: Ragnarok". 

Rick Sanchez i Morty Smith powrócili z nowymi odcinkami. Jak zwykle ich pokręcone przygody powodują, że panowie poznają wiele różnych kosmitów, a każdy z nich próbuje oszukać ich na swój sposób. W najnowszym odcinku "Ricka i Morty'ego" takim obcym jest sam Taika Waititi. Nie dosłownie (bo w jego przypadku nie jest to oczywiste) - reżyser wcielił się w kosmitę, który próbuje podbić cały świat, a pomaga mu w tym Jerry Smith, ojciec Morty'ego.

Taika Waititi w serialu Rick i Morty

Nowa postać grana przez Waititiego nazywa się Glootie i pochodzi z rasy monogamicznych obcych, którzy stali się mistrzami miłości. Bohater tworzy specjalną aplikację, która zachęca ludzkość do uprawiania seksu z jak największą ilością osób, nie ustatkowywania się i pozostawania zajętym innymi rzeczami. Wszystko po to, by rasa Glootiego mogła ukraść z Ziemi bardzo cenną rzecz - wodę.

Przeczytaj także

Morty i Jerry starają się zatrzymać kosmitów i zniszczyć aplikację, która znajduje się w statku-matce Glootiego i jego pobratymców. Rick im nie pomaga, a to wszystko dlatego, że ktoś się załatwił w jego "świętej toalecie" (co jest drugim głównym wątkiem w 2. odcinku 4. sezonu). Oto kilka fragmentów z udziałem Glootiego:

Nowy sezon "Ricka i Morty'ego" zadebiutował 10 listopada 2019 roku, a kolejne odcinki pojawiają się w niedziele co tydzień. Niestety, data premiery nowych epizodów w Polsce pozostaje nieznane.

Zobacz także: Oto najdziwniejszy crossover 2019 roku - Rick i Morty promują "Death Stranding"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.