"Rick i Morty" - w sieci pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu. Znamy datę premiery

07.10.2019 08:44
"Rick i Morty" - w sieci pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu. Znamy datę premiery Fot. kadr z serialu "Rick i Morty"/Adult Swim

Adult Swim bardzo niespodziewanie podzielił się zwiastunem 4. sezonu przebojowego serialu "Rick i Morty" o przygodach dziadka-geniusza i jego nierozgarniętego wnuczka. Jakie przygody czekają na tytułowych bohaterów w nadchodzących odcinkach?

Fani musieli czekać naprawdę długo na powrót "Ricka i Morty'ego". Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy dowiedzieliśmy się jednak, że twórcy Justin Roiland i Dan Harmon podpisali długoterminową umowę z Adult Swim, na mocy której mają napisać jeszcze 70 odcinków serialu. Panowie obiecywali, że dzięki temu następne sezony będą pojawiały się znaczniej regularnie.

Rick i Morty - zwiastun 4. sezonu

Cóż, na weryfikacje ich słów jeszcze przyjdzie czas - na razie możemy się nacieszyć oficjalnym zwiastunem 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". Zobaczcie go sami: 

Przeczytaj także

A co nowego słychać u tytułowych "bohaterów"? Nic nowego (co zauważają nawet sami twórcy w oficjalnym zwiastunie) - wciąż będą brali udział w pokręconych przygodach, a od czasu do czasu pomoże im w tym ich rodzina. Morty zamienia się m.in. w wampira, a obydwaj panowie będą brali udział w przeszukiwaniu starożytnych grobowców rodem z "Indiany Jonesa" albo "Tomb Raidera".

Cóż można powiedzieć - fani raczej nie będą rozczarowani nowymi odcinkami. A kiedy je zobaczymy? Już 10 listopada 2019 roku. Wtedy na Adult Swim odbędzie się emisja premierowego odcinka 4. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Twórcy zapowiadają, że najpierw zobaczymy 5 odcinków, a następnie będzie krótka przerwa w emisji. Na razie nie wiemy, jak długo ona potrwa. Polska data premiery 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" pozostaje na razie nieznana. 

Zobacz także: Wiemy, ile odcinków będzie mieć 4. sezon "Ricka i Morty'ego"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.