"Rick i Morty" w wersji dla dzieci! Twórcy zapowiadają nową odsłonę serialu

01.04.2021 15:50
"Rick i Morty" w wersji dla dzieci! Twórcy zapowiadają nową odsłonę serialu Fot. materiały prasowe/Adult Swim

Znowu to zrobili. Kilka lat temu pokazali nowy odcinek "Ricka i Morty'ego", a teraz Adult Swim ogłosiło powstanie tego serialu animowanego w wersji dla dzieci.

Rick i Morty doczekają się wersji dla dzieci

Nadeszło Prima Aprilis. To oznacza jedno - Adult Swim i twórcy "Ricka i Morty'ego" musieli zrobić coś specjalnego. Stacja zapowiedziała, że postanowiła przeprowadzić rebranding i zmienić się w Adult Swim Junior (Junior Swim miałoby więcej sensu, ale okej). Razem z tym przyszły też odświeżone wersje znanych programów - jednym z nich był "Rick i Morty".

Polecamy

Produkcja nosi tytuł "Rick i Morty Babies" - w sieci pojawiło się nowe, przerobione i niezwykle niepokojące intro. Wyemitowano również odcinek "Total Rickall", w którym postaci zostały przerobione na wersje dziecięce. To niestety nie jest dostępne na YouTubie, ale przynajmniej możemy się "nacieszyć" otwarciem serialu:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Adult Swim już kilkukrotnie korzystało z Prima Aprilis do strojenia sobie żarcików z fanów. Kilka lat temu wyemitowali kompletnie niespodziewanie premierowy odcinek 3. sezonu "Ricka i Morty'ego" (przy okazji jeden z lepszych w historii serialu).

Krótko po nim rozpoczął się też trend na sos seczuański z McDonald's. Ten był popularny do tego stopnia, że sieć fast-foodów postanowiła na chwilę przywrócić sos do swojej oferty. 

Kilka lat później, gdy serial miał powrócić ze swoim 4. sezonem, stacja postanowiła wyemitować specjalny 15-minutowy psychodeliczny materiał z bohaterami serialu. Adult Swim definitywnie lubi trollować swoich fanów. Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" mają zadebiutować już 20 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.