16.05.2019 11:32

Rick i Morty zapowiadają swój wielki powrót. Kiedy premiera 4. sezonu zwariowanego serialu animowanego?

Przedstawiciele Adult Swim zapowiedzieli, kiedy zadebiutuje 4. sezon serialu animowanego "Rick i Morty". Premiera nowych odcinków odbędzie się jeszcze w roku 2019.

Rick i Morty
foto: materiały promocyjne

Miliony widzów na całym świecie od dawna czekają na nowe szalone przygody Ricka i Morty'ego. 3. sezon serialu miał premierę w roku 2017 i od tej pory miłośnicy naukowca alkoholika i jego przygłupiego wnuka można było śledzić jedynie w serii komiksów. Na szczęście już niebawem zobaczymy kolejne odcinki, które zadebiutują w 4. sezonie serialu.

Tom Hiddleston
Tom Hiddleston
Przeczytaj także Twórca "Ricka i Morty'ego" odpowie za serial o Lokim. O czym będzie produkcja?

"Rick i Morty" sezon 4 - zapowiedź nowych odcinków serialu

W maju 2018 roku twórcy serialu zapowiedzieli, że podpisali umowę z Adult Swim na kolejne 70 odcinków "Ricka i Morty'ego". Oprócz tej informacji nie pojawiły się jednak żadne konkrety. Aż do teraz. Na oficjalnym kanale YouTube Adult Swim zamieszczono krótką zapowiedź 4. sezonu produkcji. Pojawiają się w niej tytułowi bohaterowie, którzy ogłaszają światu radosną nowinę - zdradzają datę premiery nowych odcinków serialu.

Na 4. sezon przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak czym jest perspektywa kilku miesięcy w zestawieniu z ostatnimi dwoma latami oczekiwań?

"Rick i Morty" sezon 4 - kiedy premiera serialu?

Twórcy nie podali dokładnej daty premiery. Wiadomo, że nowe odcinki zadebiutują w listopadzie 2019 roku. Oznacza to,  że Rick i Morty urozmaicą ponure jesienne wieczory. Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy 4. sezon "Ricka i Morty'ego" trafi do Polski. Nie wykluczone, że dopiero w roku 2020.

>>Zobacz też: Współtwórca „Ricka i Morty'ego” obiecał, że przerwy między sezonami nie będą już tak długie<<

Tagi: Seriale Rick i Morty