„Rick i Morty” znika z Netflix! Do kiedy słynny serial będzie dostępny w serwisie?

Natalia Hluzow
10.10.2018 15:26
Rick i Morty Netflix|undefined Fot. screen z serialu „Rick i Morty”

Fani serialu o Ricku i Mortym już niebawem będą musieli pożegnać się z dostępem do wszystkich odcinków produkcji na Netfliksie. Animacja pojawiła się na liście tytułów oznaczonych do usunięcia w październiku 2018.

Nagrodzony Emmy i uwielbiany na całym świecie serial o szalonym naukowcu i jego nierozgarniętym wnuczku mogliśmy dotychczas oglądać w oryginalnej wersji językowej i bez żadnych ograniczeń na platformie Netflix. Niebawem polscy fani „Ricka i Morty’ego” będą jednak musieli pożegnać się ze swoim ulubionym serialem. A przynajmniej ze stałym, legalnym dostępem do wszystkich odcinków. Serial Justina Roilanda i Dana Harmona znalazł się bowiem na liście tytułów, które już w październiku znikną z serwisu.

„Rick i Morty” – kiedy serial zniknie z Netflix?

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie upflix.pl, serial „Rick i Morty” zniknie z Netfliksa 31 października 2018 roku. Użytkownicy serwisu, którzy są miłośnikami animacji dla dorosłych, będą musieli od tego momentu zadowolić się oryginalnymi produkcjami serwisu, jak „BoJack Horseman”, „Big Mouth” czy „Rozczarowani”. Natomiast wszyscy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Ricka i Morty’ego, mogą zawsze upolować któryś z odcinków 1. sezonu na kanale Comedy Central Family.

„Rick i Morty” sezon 5 – kiedy premiera?

5 lipca 2018 roku ruszyły prace nad scenariuszem 4. sezonu „Ricka i Morty'ego”. Jego twórcy zapowiedzieli 70 kolejnych odcinków. Jednocześnie wciąż wydawana jest seria komiksów o przygodach szalonego naukowca i jego przygłupiego wnuka. Polska wersja komiksu o Ricku i Mortym ukaże się już 17 października 2018 nakładem wydawnictwa Egmont.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.