"Riverdale": dwójka aktorów odchodzi z serialu. Z jakich powodów?

24.02.2020 15:14
"Riverdale": dwójka aktorów odchodzi z serialu. Z jakich powodów? Fot. materiały prasowe The CW

Skeet Ulrich i Marisol Nichols opuszczają obsadę "Riverdale". Co stoi za ich decyzją?

Obsada "Riverdale" skurczyła się właśnie o dwa nazwiska. Skeet Ulrich i Marisol Nichols, związani z serialem od samego początku, poinformowali o swoim odejściu. Odgrywane przez nich postacie nie pojawią się w kolejnym sezonie.

"Riverdale" - dwójka aktorów odchodzi z serialu. Jakie są powody?

Skeet Ulrich i Marisol Nichols wcielają się kolejno w FP Jonesa (ojca Jugheada) i Hermione Logde (matkę Veroniki). Oboje zadebiutowali już w pierwszym sezonie i są stale obecni w emitowanych obecnie odcinkach. Ten stan rzeczy ulegnie jednak zmianie, bowiem bohaterowie, w których się wcielają nie pojawią się w sezonie piątym. Oboje wydali oświadczenia, w których pożegnali się z serialem i podziękowali za lata spędzone na planie.

Skeet Ulrich ujawnił, że odejście z obsady "Riverdale" było jego własną, świadomą decyzją. Aktor pragnie skupić się na innych projektach i wyzwaniach. Marisol Nichols nie zdradziła, co skłoniło ją do decyzji o opuszczeniu serialu.

Przeczytaj także

Stosowne oświadczenie wydał również twórca "Riverdale", Roberto Aguirre-Sacasa. Podziękował w nim obojgu aktorów za zaangażowanie i czas poświęcony na realizację serialu. Podkreślił również, że bramy "Riverdale" zawsze stoją otworem i aktorzy mogą w przyszłości powrócić do swoich ról, choćby w formie epizodycznej. Sugeruje to, że FP i Hermione nie zostaną uśmierceni.

Przeczytaj także

Pojawiły się również głosy o domniemanej rezygnacji Cole'a Sprouse'a, który wciela się w rolę Jugheada. Bohater został (rzekomo) uśmiercony, a w najnowszym odcinku zobaczyliśmy nawet jego ciało. Zarówno stacja, jak i aktor, milczą jednak na ten temat. W tym przypadku trzeba zatem czekać na dalszy rozwój fabuły czwartego sezonu. Sezon piąty (już potwierdzony) zadebiutuje prawdopodobnie jesienią 2020 roku.

Zobacz też: Top 10 Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.