"Riverdale": poznamy brata Freda Andrewsa. Kto wcieli się w rolę Franka?

22.10.2019 14:16
"Riverdale": poznamy brata Freda Andrewsa. Kto wcieli się w rolę Franka? Fot. materiały prasowe Netflix

Do obsady serialu "Riverdale" dołączył właśnie nowy członek. Wcieli się w postać Franka Andrewsa - brata zmarłego Freda i wujka Archiego.

W premierze 4. sezonu "Riverdale" pożegnaliśmy Freda Andrewsa, w którego wcielał się zmarły Luke Perry. Teraz w tytułowym miasteczku pojawi się młodszy brat bohatera. Kto wcieli się w wujka Archiego?

"Riverdale" - obsadzono rolę brata Freda Andrewsa

W rolę Franka Andrewsa, młodszego brata Freda, wcieli się Ryan Robbins ("Uniewinniony", "Warcraft: Początek"). Z opisu postaci wynika, że Frank za czasów liceum był gwiazdą futbolu, teraz zaś pracuje jako robotnik. To twardy, odważny i uroczy człowiek, który za sprawą swojego temperamentu stale pakował się w kłopoty. Jako młodszy z rodzeństwa zawsze żył w cieniu swego ukochanego brata, co popchnęło do decyzji o wstąpieniu do wojska. Pragnął odnaleźć tam siebie. Teraz, po trzech turach służby a armii, Frank powróci do rodzinnego Riverdale.

Przeczytaj także

Na obecną chwilę nie wiadomo, w którym odcinku 4. sezonu pojawi się Ryan Robbins jako Frank Andrews, oraz jak duży wpływ na fabułę będzie miała jego postać. Polskie premiery nowych odcinków "Riverdale" odbywają się w każdy czwartek na platformie Netflix.

Zobacz też: Gwiazda "Riverdale" zdradziła, że napastowano ją seksualnie w koledżu

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.