Robert Biedroń gospodarzem świątecznego odcinka SNL Polska. Czy będzie tak zabawny jak Jakub Gierszał?

Natalia Hluzow
19.12.2017 13:28
Robert Biedroń gospodarzem świątecznego odcinka SNL Polska. Czy będzie tak zabawny jak Jakub Gierszał? Fot. materiały prasowe

4. odcinek SNL Polska przyniesie kolejne żarty i skecze. Tym razem w wykonaniu jednego z najsympatyczniejszych polskich polityków – Roberta Biedronia.

Polska edycja słynnego amerykańskiego show coraz bardziej się rozkręca. Po średnim, 1. odcinku SNL Polska z Piotrem Adamczykiem i raczej słabym 2. odcinku z Michałem Pirógiem, odcinek trzeci, w którym prowadzącym był Jakub Gierszał, miał naprawdę sporo dobrych momentów.

Zarówno rozpoczęcie parodiujące wypowiedzi aktualnego premiera Polski, jak i skecz o negocjacjach czy zwiastun nieistniejącego filmu „Laktoza” były autentycznie zabawne.

Jednak największym hitem odcinka z Gierszałem była bez wątpienia parodia piosenki i teledysku „Nostalgia” Taco Hemingway’a pt. „Wspomnienia”:

Już w najbliższą sobotę, 23 grudnia 2017 roku czeka nas kolejny, 4. odcinek SNL Polska. Gospodarzem świątecznego odcinka będzie wyczekiwany od początku polskiej edycji Robert Biedroń – polski polityk, najbardziej rozchwytywany „udzielacz ślubów” w Polsce, prezydent Słupska, który jeździ rowerem i działacz na rzecz LGBT.

Jako goście muzyczni wystąpią chłopaki z zespołu KAMP!, którzy tworząc swoje hity takie jak „Breaking a Ghost Heart” z powodzeniem czerpią z dziedzictwa starego, dobrego synth popu lat 80. Ich remix utworu „Dancing Shoes” Moniki Brodki, miał prawie 3 miliony odsłuchań na YouTube.

Kamp!_SNL Polska Fot. foto: materiały prasowe

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

4. odcinek SNL Polska, tak samo jak poprzednie, będzie można zobaczyć zarówno na stronie showmax.com, jak i na oficjalnym kanale YouTube programu. Premiera na żywo w sobotę o godzinie 21:00.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.