"Rodzina Potwornickich" od Roba Zombie doczekała się zwiastuna. Wygląda nieźle [WIDEO]

10.06.2022 12:13
"Rodzina Potwornickich" od Roba Zombie doczekała się zwiastuna. Wygląda nieźle [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź filmu "Rodzina Potwornickich" od Roba Zombie. Produkcja zapowiada się naprawdę nieźle - zobaczcie wideo.

Rodzina Potwornickich od Roba Zombie doczekała się zapowiedzi

Rob Zombie postanowił zrealizować swój pierwszy film familijny w karierze - mowa o "Rodzina Potwornickich". Wcześniej dowiedzieliśmy się, że produkcja miałaby zadebiutować na platformie streamingowej Peacock od NBCUniversal, a także trafić tego samego dnia do kin za sprawą wytwórni Universal Pictures.

Polecamy

Teraz doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi produkcji od Roba Zombie - ta bardzo przypomina oryginał z lat 60. Artysta zadbał nawet o to, by w tle grał motyw przewodni z legendarnego serialu. Świetnie wygląda również dom Potwornickich i całość zapowiada się naprawdę nieźle:

Polecamy

Główne role w produkcji zagrają Sheri Moon Zombie (prywatnie żona artysty) i Jeff Daniel Philips, którzy wcielą się kolejno w Lily i Hermana Potwornickich. Szaloną rodzinkę mieliby dopełniać natomiast Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Cassandra Peterson. Rob Zombie nie tylko wyreżyseruje film, ale również napisał scenariusz.

Na razie nie znamy konkretnej daty premiery "Rodziny Potwornickich" od Roba Zombie. Tajemnicą jest również sposób debiutu filmu - niedawno pojawiły się bowiem plotki, że Netflix może przejąć prawa do filmu od Universal Pictures. Spodziewamy się jednak, że produkcję będziemy mogli zobaczyć jednak jeszcze w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.