"Rodzina Soprano" doczeka się kolejnego prequela? Twórca jest w trakcie rozmów o nowym serialu

22.10.2021 12:25
"Rodzina Soprano" doczeka się kolejnego prequela? Twórca jest w trakcie rozmów o nowym serialu Fot. HBO/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

David Chase wspomniał niedawno o powrocie do świata "Rodziny Soprano" w postaci serialowego sequela do "Wszystkich świętych New Jersey". 

Rodzina Soprano powróci w prequelu? Twórca serialu dyskutuje o kolejnym spin-offie

Twórca legendarnego serialu z Jamesem Gandolfinim w roli głównej zasugerował w rozmowie z Deadline, że być może w przyszłości powstanie kontynuacja "Wszystkich świętych New Jersey". Początkowo mówiono o kolejnym pełnometrażowym filmie, ale może się okazać, że David Chase i Terence Winter zrealizują serial dla HBO Max.

Polecamy

Ann Sarnoff, jedna z szefowych w WarnerMedia wyjaśniła w rozmowie z Deadline, że firma była zachwycona wynikami "Wszystkich świętych New Jersey":

Rozmawiamy już z Davidem na temat nowego serialu, związanego z familią Soprano, na HBO Max.

Chase powiedział, że jeżeli miałby wrócić do tego świata, to potencjalna historia działaby się po wydarzeniach z filmu, który jest osadzony w latach 60. i 70., ale jednocześnie przed wydarzeniami z oryginalnego serialu, który rozpoczął się około 1998 roku.

Jest tylko jedna rzecz, którą mógłbym zrobić - napisać scenariusz z Terrym. To jest jedyne, co mogę powiedzieć.

Polecamy

Sarnoff zapewniła, że ostateczna decyzja na temat tego, czy projekt będzie filmem, czy serialem, jeszcze nie została podjęta. Ale serial o rodzinie Soprano sprzed wydarzeń z oryginału to intrygująca propozycja.

Dodała, że chociaż film "Wszystkich świętych New Jersey" nie odniósł spektakularnego sukcesu w box office, to zaznaczyła, że miał bardzo pozytywny wpływ na całą markę:

Zobaczyliśmy, że "Rodzina Soprano" dotarła do listy 10 najpopularniejszych seriali na HBO Max i otrzymała drugie życie. Ten film dosłownie odmroził całą markę. Tego sukcesu nie można liczyć zaledwie liczbami ze sprzedaży biletów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.