Showmax udostępnił 1. odcinek serialu „Rojst” za darmo. Gdzie można go obejrzeć?

Natalia Hluzow
20.09.2018 15:05
Showmax udostępnił 1. odcinek serialu „Rojst” za darmo. Gdzie można go obejrzeć? Fot. materiały prasowe Showmax

Pierwszy odcinek polskiego serialu kryminalnego osadzonego w mrocznych latach 80. można już oglądać zupełnie za darmo w sieci. Gdzie obejrzymy „Rojst” bez rejestracji?

Mroczny, tajemniczy i oplatający widzów odgałęzieniami przedstawianej historii serial „Rojst” z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem w rolach głównych zadebiutował z końcem sierpnia 2018 na platformie Showmax. Od 20 września 2018 pierwszy odcinek produkcji można także obejrzeć za darmo w sieci – bez konieczności dokonywania rejestracji w serwisie. Gdzie go znajdziemy?

Rojst_Showmax Fot. foto: materiały prasowe Showmax

ROJST s01e01 – gdzie obejrzeć online za darmo?

Pierwszy odcinek „Rojstu” od dziś można obejrzeć nie tylko w serwisie producenta, ale także na oficjalnym kanale Showmax Polska na YouTube – zupełnie za darmo i bez konieczności rejestracji. To kolejny przejaw współpracy platformy streamingowej z serwisem wideo. W przeszłości Showmax udostępniał również na YouTube odcinki „Ucha Prezesa” oraz fragmenty „SNL Polska”. 

ROJST s01e01 z serwisu YouTube zamieszczamy poniżej:

„Rojst” – czy warto oglądać?

Udostępnienie pierwszego odcinka „Rojstu” online za darmo bez wątpienia ma na celu zachęcenie internautów do zagłębienia się w dalsze losy Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn) i Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) już na platformie Showmax. Pilot produkcji, który doskonale wprowadza w mroczny klimat lat 80., buduje napięcie i zachwyca świetnym aktorstwem oraz dopieszczonymi zdjęciami, z pewnością przekona niezdecydowanych widzów.

„Rojst” to trzymająca w napięciu historia dwóch dziennikarzy, którzy za wszelką cenę dążą do odkrycia prawdy na temat brutalnego morderstwa działacza partyjnego i prostytutki oraz samobójstwa nastolatków. Twórcą, reżyserem i współscenarzystą serialu jest Jan Holoubek. Scenariusz napisał wraz z Kasprem Bajonem.

Finał 1. sezonu serialu mogliśmy obejrzeć 14 września 2018. Od tego dnia „Rojst” jest dostępny w całości na platformie Showmax. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.