14.08.2018 19:35

„Rojst”: nowy zwiastun i 10-minutowy prolog serialu z udziałem Piotra Fronczewskiego

Showmax zaprezentował nowy trailer serialu „Rojst”. Przygotował także niespodziankę dla swoich użytkowników - 10-minutowy prolog wprowadzający do historii z udziałem Piotra Fronczewskiego.

Rojst zwiastun serialu
foto: kadr ze zwiastuna serialu Rojst

„Rojst”, choć wyjątkowo mroczny, ponury i pełen zła, może okazać się prawdziwym hitem tych wakacji. Nowy serial Showmax jest pierwszą produkcją oryginalną platformy zrealizowaną na tak wysokim poziomie i z udziałem tak wybitnych twórców i obsady. Dlatego też producenci postarali się o wyjątkową promocję „Rojstu”. Po bardzo dobrze przyjętym teledysku do coveru „Wszystko, czego dziś chcę” w wykonaniu Moniki Brodki, 5 dni przed premierą serialu, Showmax zaprezentował 10-minutowy prolog „Rojstu” z Piotrem Fronczewskim w roli głównej. Materiał pozwala też zapoznać się z postacią, historią i być może motywami zabójstwa Lidii (Magdalena Koleśnik) - prostytutki, której sprawę śmierci będą badali główni bohaterowie „Rojstu” - Piotr Zarzycki i Witold Wanycz grani przez Dawida Ogrodnika i Andrzeja Seweryna.

Prolog serialu „Rojst” - gdzie obejrzeć?

Prolog „Rojstu” z udziałem Piotra Fronczewskiego i Magdaleny Koleśnik oraz głównych gwiazd serialu można obejrzeć jedynie na platformie Showmax po uprzednim zarejestrowaniu się w serwisie.

Piotr Fronczewski i Magdalena Koleśnik Rojst

„Rojst” - zwiastun serialu

Dla tych, którzy wciąż jeszcze wahają się, czy warto poświęcić czas na nową produkcję Showmax, serwis udostępnił także nowy zwiastun serialu na YouTube. Oferuje on nieco dokładniejsze wprowadzenie do kryminalnej historii niż pierwszy teaser „Rojstu”.

„Rojst”  - kiedy premiera?

Twórcą, reżyserem i współscenarzystą serialu jest Jan Holoubek. Za scenariusz odpoiwada również Kasper Bajon, natomiast autorem zdjęć został Bartek Kaczmarek. W gwiazdorskiej obsadzie produkcji znaleźli się: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jacek Beler, Wojciech Machnicki oraz Piotr Fronczewski. Premiera serialu kryminalnego „Rojst” odbędzie się już 19 sierpnia 2018. Tylko na Showmax.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Zwiastuny Showmax Rojst