Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera”. Zobaczcie zakulisowe wideo

Kamil Kacperski
14.08.2018 11:20
Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera”. Zobaczcie zakulisowe wideo Fot. materiały prasowe

Tom Ellis, Lauren German, Aimee Garcia, Kevin Alejandro, Rachel Harris i Lesley Ann Brandt, wystąpili w nowym zakulisowym wideo nagranym z okazji rozpoczęcia zdjęć do 4. sezonu „Lucyfera”. Zobaczcie, co obsada serialu miała do przekazania fanom. 

Fani pana piekieł mogą spać spokojnie - nowe odcinki oficjalnie powstają. Po sadze pełnej łez, goryczy, a potem także szczęścia, które spowodowane były anulowaniem „Lucyfera” przez FOX, a następnie przejęciem serialu przez Netfliksa. Ogromny wpływ na to mieli wierni widzowie serialu, którzy petycjami i kampaniami na Twitterze spowodowali, że streamingowy gigant zainteresował się produkcją o panu Morningstarze. Spory wpływ na to miał również fakt, że serial cieszył się sporą popularnością na całym świecie, ale fani przemówili, a Netflix posłuchał. 

Teraz za to przemówiła główna obsada „Lucyfera”, która w zakulisowym wideo z pierwszego dnia zdjęć do 4. sezonu produkcji podziękowała fanom. Cóż, przynajmniej większość aktorów okazała swoją wdzięczność, ponieważ Lesley Ann Brandt, która wciela się w demonicę/płatną zabójczyni Mazikeen, przygotowała trunek stworzony z „duszy tego dupka, który anulował nam serial”. Maze czarująca jak zwykle:

Lucyfer - co zobaczymy w 4. sezonie?

Niestety, na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat nowych odcinków „Lucyfera”. Wiemy, że 4. sezon będzie liczył 10 epizodów, więc będzie zdecydowanie krótszy od dwóch poprzednich. Oprócz tego na pewno zobaczymy rozwiązanie cliffhangera, którym skończył się sezon numer 3 (nie będziemy wam zdradzali, jeżeli jeszcze nie dokończyliście oglądać ostatnich odcinków). A co oprócz tego? Tom Ellis wcielający się w tytułowego diabełka stwierdził w wywiadzie z The Hollywood Reporter, że chciałby by nowe epizody były nieco mroczniejsze, niż poprzednie, a także żeby zawierały więcej elementów paranormalnych. Wiecie, więcej magii w programie o upadłym aniele. 

Wygląda również na to, że zespół marketingowy Netfliksa odpowiedzialny za „Lucyfera” dość szybko nauczył się poprawnego reklamowania produkcji. Na Twitterze See What's Next, które zajmuje się informowaniem o nowych produkcjach platformy streamingowej, przed widocznym wyżej wideo pojawiło się zdjęcie planu zdjęciowego serialu opatrzone podpisem: „Hej fani Lucyfera... Chcecie zobaczyć coś fajnego?”:

Lucyfer 4 - kiedy premiera?

Możemy zakładać, że skoro zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera” ruszyły w połowie sierpnia 2018 roku, to premiera nowych epizodów odbędzie się na początku lub wiosną 2019 roku. Serial będzie dostępny na platformie Netflix. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.