13.02.2018 17:36

Gwiazda filmów Patryka Vegi poprowadzi 11. odcinek SNL Polska

Kolejna twarz znana głównie z filmów Vegi pojawi się w polskiej edycji programu Saturday Night Live. Kto uświetni walentynkowy odcinek internetowego show?

Gwiazda filmów Patryka Vegi poprowadzi 11. odcinek SNL Polska
foto: materiały prasowe filmu "Botoks"

Już w najbliższą sobotę, 17 lutego 2018 roku, zobaczymy pełen miłości odcinek SNL Polska, gdyż będzie to walentynkowe wydanie programu. W charakterze gospodarza i gościa wystąpi znany i lubiany przez fanów filmów Patryka Vegi Piotr Stramowski, w którym podobno kochają się polskie dziewczyny. 

Piotr Stramowski gościem SNL Polska

Piotr Stramowski w SNL Polska (1)

Piotr Stramowski to kolejna po Oldze Bołądź gwiazda filmów Vegi, która poprowadzi odcinek SNL Polska. Aktor jest aktualnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy współczesnego polskiego kina gangsterskiego, ale nie pogardził też rolą serialowego amanta w produkcji „Na noże”. Poza rozgłosem nad Wisłą zawodowa relacja z Patrykiem Vegą przyniosła mu też inną korzyść. Miał szansę wystąpić u boku samego Ewana McGregora w produkcji Showmaxa pt. „Czerwony punkt”. Już niebawem zobaczymy go w dwóch zupełnie różnych wcieleniach - jako faceta marzeń w filmie „Narzeczony na niby” oraz zakochanego gangstera w „Kobietach mafii” Patryka Vegi. Może nie będą to więc aż tak różne role...

Gość muzyczny SNL Polska - Julia Pietrucha

Julia Pietrucha w SNL Polska

Aktorka i piosenkarka, która dała się poznać Polsce za sprawą programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Karierę rozpoczynała jednak w serialach, później grywała epizodyczne role w „Testosteronie” czy „Lejdis”. W 2016 roku wydała debiutancki album „Parsley”. W SNL Polska wystąpi jako gość muzyczny.

11. odcinek SNL Polska z udziałem Piotra Stramowskiego i Julii Pietruchy będzie można oglądać w sobotę 17 lutego 2018 na Showmaxie. Po programie najlepsze skecze z odcinka trafią również na oficjalny kanał Youtube programu.

Natalia Hluzow
Tagi: SNL Polska Piotr Stramowski Julia Pietrucha News Seriale