Sabrina znalazła chłopaka. Kto zagra ukochanego nastoletniej czarownicy?

Natalia Hluzow
15.03.2018 11:52
Sabrina znalazła chłopaka. Kto zagra ukochanego nastoletniej czarownicy? Fot. kadr z filmu „Blackcoat’s Daughter”

Nowa wersja serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy ma już kompletną obsadę. W ramach wisienki na torcie dołączył do niej aktor, który wcieli się w ukochanego głównej bohaterki, Harveya Kinkle'a.

Nadchodzący serial Netfliksa będący adaptacją komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” zebrał już komplet aktorów, którzy wcielą się w kluczowe postaci. Do obsady dołączył Ross Lynch, który zostanie Harveyem Kinklem, czyli chłopakiem Sabriny.

EN_01276414_2721 Fot. foto: CHARLY TRIBALLEAU/AFP/EAST NEWS

Ross Lynch jako chłopak nastoletniej czarownicy

Ross Lynch, znany z seriali Disneya oraz filmu „My Friend Dahmer”, wystąpi jako Harvey Kinkle. W produkcji z lat 90. w postać tę wcielał się Nate Richert. Współczesny Harvey będzie jednak znacznie różnił się od swojej uroczej i głupkowatej wersji sprzed 20 lat. Jak podaje magazyn Variety, pochodzący ze świata zwykłych śmiertelników chłopak Sabriny będzie jak książę z mrocznej bajki. Przystojniak i marzyciel ma być synem górnika i kompletnie nie zdawać sobie sprawy z mrocznych sił, które starają się rozdzielić go z ukochaną. 

Serial na podstawie „Chilling Adventures of Sabrina”

Lynch partnerować będzie znanej z „Mad Mena” Kiernan Shipce w roli Sabriny. Prócz nastoletniej pary zakochanych, w serialu pojawi się Jaz Sinclair jako przyjaciółka Sabriny oraz Miranda Otto i Lucy Davies w rolach ciotek - Hildy i Zeldy Spellman. Wystąpią także Michelle Gomez (Madame Satan), Chance Perdomo (kuzyn Sabriny), Richard Coyle (Ojciec Blackwood) i Bronson Pinchot (dyrektor Baxter High). Na ekranie zobaczymy także uwielbianego przez publiczność kota Salema, nie znamy jednak jeszcze nazwiska szczęśliwca, który użyczy mu głosu. 

Pomysłodawcą i autorem scenariusza „Sabriny” jest Roberto Aguirre-Sacasa, twórca serialu „Riverdale”, który stworzył również ich pierwowzory komiksowe. W przypadku czarownicy był to komiks z serii Archie Horror – „Chilling Adventures of Sabrina”. Nowy serial ma położyć nacisk na przerażający aspekt czarnoksięstwa Sabriny i jej rodziny oraz opowiedzieć o nastoletniej czarownicy i jej problemach w poważniejszy sposób niż oryginalna seria i produkcja z lat 90. Twórcy zapowiadają, że klimatem będzie przypominał „Egzorcystę” „Dziecko Rosemary”.

Produkcja ma zadebiutować na Netfliksie jeszcze w 2018 roku. Na razie zamówiono dwa 10-odcinkowe sezony. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.