Co oryginalna Sabrina twierdzi o nowej wersji serialu?

Natalia Hluzow
09.02.2018 15:27
Co oryginalna Sabrina twierdzi o nowej wersji serialu? Fot. FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Melissa Joan Hart wcielała się w nastoletnią czarownicę aż przez 7 lat w serialu telewizyjnym i kilku pełnometrażowych filmach. Jak zapatruje się na nową wersję produkcji?

Netflix jest w trakcie przygotowań do nowej wersji serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. W główną rolę wcieli się Kiernan Shipka znana z serialu „Mad Men”, zaś jej szczerą i bezpośrednią przyjaciółkę zagra Jaz Sinclair. Nowa produkcja ma jednak znacznie odbiegać od oryginalnego serialu z lat 90. i jako ekranizacja komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” stanowić mroczną wersją historii z dużą dozą czarnoksięstwa i okultyzmu. Jak na takie zmiany zapatruje się Melissa Joan Hart, aktorka, która wcielała się w Sabrinę w oryginalnym serialu?

Melissa Joan Hart o nowej wersji „Sabriny, nastoletniej czarownicy”

42-letnia dziś aktorka nie może opędzić się od pytań o nową wersję serialu,  jednak nie jest do niego nastawiona tak jak Holly Marie Combs do nowych „Czarodziejek”. Wręcz przeciwnie, trzyma kciuki za serial, dopóki jest on nową wersją, a nie powtórką tej samej historii. Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly na pytanie o nowy serial odpowiedziała: 

Jest mi obojętny, naprawdę. Ludzie wciąż mnie o to pytają. Powstało już Riverdale, więc zakładam, że ma to sens. Myślę, że robią to w mądry sposób - zmieniają tę produkcję, nie powielają tego, co było. Jeśli zabierasz się za robienie dokładnie tego samego serialu, prawdopodobnie się na tym przejedziesz. A to, co oni robią, myślę, że jest prawdopodobnie najmądrzejszym sposobem na robienie rebootu.

sabrina 1 Fot. foto: kadr z wideo

Kiedy premiera nowego serialu o Sabrinie?

Serial ma być spin-offem popularnego serialu „Riverdale”, dlatego w jego produkcję zaangażowani są ci sami filmowcy. Pomysłodawcą jest Roberto Aguirre-Sacasa (również twórca komiksu). Pierwszy odcinek wyreżyseruje Lee Toland Krieger. Netflix zapowiada, że premiera odbędzie się jeszcze w 2018 rok. Na razie zamówiono 2 sezony, z czego pierwszy ma liczyć 20 odcinków. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.