Obsada nowego serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy powiększyła się o 2 aktorów. Kogo zagrają?

Natalia Hluzow
16.02.2018 17:38
Obsada nowego serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy powiększyła się o 2 aktorów. Kogo zagrają? Fot. kadr z wideo "Chilling Adventures of Sabrina (EVIL Witch's Version)"

Netflix zdradza coraz więcej szczegółów dotyczących nowego, mrocznego serialu o Sabrinie Spellman. Poznaliśmy nazwiska dwóch nowych członków obsady. 

Dwójka nowych aktorów dołączyła do Kiernan Shipki i Jaz Sinclair w obsadzie nowej wersji serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, która ma zadebiutować na platformie Netflix jeszcze w 2018 roku. Jak poinformował magazyn Variety, są to Michelle Gomez, znana dotychczas z serialu „Dr Who” oraz początkujący Chance Perdomo. 

Michelle Gomez jako Mary Wardwell

Brytyjska aktorka wcieli się w Mary Wardwell, ulubioną nauczycielkę Sabriny z Baxter High, która jest dla dziewczyny autorytetem. Sprawy skomplikują się jednak, kiedy władzę nad panią Wardwell przejmie pomocnica diabła, Madame Satan, która zmieni ją w zmysłową i podstępną manipulatorkę próbującą wszystkiego, by przeciągnąć Sabrinę na ścieżkę mroku.

Chance Perdomo jako Ambrose Spellman

Ambroży Spellman jest kuzynem Sabriny z Anglii, który został umieszczony w areszcie domowym przez Radę Czarownic. Nie wolno mu więc opuszczać domu pogrzebowego, gdzie mieszka z Sabriną i ciotkami Spellman. Mimo to, sprytny, szelmowski i panseksualny młodzieniec uwielbia być partnerem w zbrodni Sabriny i zawsze jest gotów na nowe intrygi. 

Kiedy premiera nowego serialu o Sabrinie?

Serial Netfliksa ma zadebiutować jeszcze w 2018 roku i zawierać 20 odcinków. Produkcja jest ekranizacją komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” ukazującego mroczną wersję historii młodej czarownicy, w przeciwieństwie do serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica” z lat 90. z Melissą Joan Hart w roli głównej, który opierał się na oryginalnych komiksach o Sabrinie wydawanych od 1971 roku. W tytułową bohaterkę wcieli się Kiernan Shipka, zaś Jaz Sinclair zagra przyjaciółkę Sabriny. W serialu pojawi się też uwielbiany przez publiczność kot Salem.

„Sabrina” będzie spin-offem serialu „Rivendale”. Za jej realizację będą odpowiedzialni ci sami twórcy, z Roberto Aguirre-Sacasą, twórcą komiksu i pomysłodawcą obydwu seriali na czele. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.