„Chilling Adventures of Sabrina”: Twórca serialu Netfliksa udostępnił pierwsze zdjęcie z planu

Natalia Hluzow
05.04.2018 11:35
„Chilling Adventures of Sabrina”: Twórca serialu Netfliksa udostępnił pierwsze zdjęcie z planu Fot. CHARLY TRIBALLEAU/AFP/EAST NEWS; PG / Splash News/EAST NEWS

Trwają zdjęcia do nowej wersji serialu o nastoletniej czarownicy. Roberto Aguirre-Sacasa zaprezentował pierwszą fotografię ukazującą Sabrinę i jej chłopaka, Harveya.

Niedawno informowaliśmy, że twórcy nowego serialu opowiadającego o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, skompletowali już obsadę. Jako ostatni do grona odtwórców głównych bohaterów dołączył Ross Lynch, który wcieli się w Harveya Kinkle i partnerować będzie Kiernan Shipce w roli Sabriny jako jej chłopak. Teraz, kiedy ruszyły już zdjęcia, mamy okazję zobaczyć serialową parę na pierwszej fotografii z planu.

„Chilling Adventures of Sabrina”: Sabrina i Harvey na pierwszym zdjęciu z planu 

Fotografię ukazującą nastoletnią czarownicę z chłopakiem zaprezentował Roberto Aguirre-Sacasa, twórca komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” oraz opartego na nim serialu Netfliksa. Poniższe zdjęcie zupełnie nie wskazuje na zapowiadany, mroczny klimat nowej opowieści o Sabrinie. Ale jak wiadomo, pozory często mylą…

„Chilling Adventures of Sabrina” jest mroczną wariacją opowieści o nastoletniej czarownicy, która powstała w 2014 roku na łamach komiksów Archie Horror. Autorem nowej wersji komiksu i serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa, również twórca „Riverdale”, który także opiera się na historii z Archie Comics.

Nowy serial Netfliksa ma być opowieścią z dreszczykiem, pełną okultyzmu i czarnoksięstwa. Główna bohaterka będzie zmagać się ze swoją dwoistą naturą pół-człowieka i pół-czarownicy i bezustannie walczyć z ciemnymi siłami zagrażającymi jej i jej rodzinie, jednocześnie próbując sobie radzić z codziennymi sprawami. 

Nowy serial o Sabrinie - obsada i data premiery

Obok Kiernan Shipki w roli Sabriny i Rossa Lyncha w roli Harveya, w serialu pojawią się: Jaz Sinclair, która zagra przyjaciółkę czarownicy oraz Miranda Otto i Lucy Davies jako jej ciotki – Hilda i Zelda Spellman. W drugoplanowych rolach zobaczymy również Michelle Gomez (Madame Satan), Chance’a Perdomo (kuzyn Sabriny), Richarda Coyle’a (Ojciec Blackwood) i Bronsona Pinchota (dyrektor Baxter High). W reboocie „Sabriny, nastoletniej czarownicy” nie zabraknie też miejsca dla ulubieńca publiczności - kota Salema, który tym razem będzie animowany komputerowo.

Premiera serialu na Netfliksie została zapowiedziana na 2018 roku. Serwis zamówił na razie dwa 10-odcinkowe sezony. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.