„Chilling Adventures of Sabrina”: Twórca serialu Netfliksa udostępnił pierwsze zdjęcie z planu

Natalia Hluzow
05.04.2018 11:35
„Chilling Adventures of Sabrina”: Twórca serialu Netfliksa udostępnił pierwsze zdjęcie z planu Fot. CHARLY TRIBALLEAU/AFP/EAST NEWS; PG / Splash News/EAST NEWS

Trwają zdjęcia do nowej wersji serialu o nastoletniej czarownicy. Roberto Aguirre-Sacasa zaprezentował pierwszą fotografię ukazującą Sabrinę i jej chłopaka, Harveya.

Niedawno informowaliśmy, że twórcy nowego serialu opowiadającego o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, skompletowali już obsadę. Jako ostatni do grona odtwórców głównych bohaterów dołączył Ross Lynch, który wcieli się w Harveya Kinkle i partnerować będzie Kiernan Shipce w roli Sabriny jako jej chłopak. Teraz, kiedy ruszyły już zdjęcia, mamy okazję zobaczyć serialową parę na pierwszej fotografii z planu.

„Chilling Adventures of Sabrina”: Sabrina i Harvey na pierwszym zdjęciu z planu 

Fotografię ukazującą nastoletnią czarownicę z chłopakiem zaprezentował Roberto Aguirre-Sacasa, twórca komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” oraz opartego na nim serialu Netfliksa. Poniższe zdjęcie zupełnie nie wskazuje na zapowiadany, mroczny klimat nowej opowieści o Sabrinie. Ale jak wiadomo, pozory często mylą…

„Chilling Adventures of Sabrina” jest mroczną wariacją opowieści o nastoletniej czarownicy, która powstała w 2014 roku na łamach komiksów Archie Horror. Autorem nowej wersji komiksu i serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa, również twórca „Riverdale”, który także opiera się na historii z Archie Comics.

Nowy serial Netfliksa ma być opowieścią z dreszczykiem, pełną okultyzmu i czarnoksięstwa. Główna bohaterka będzie zmagać się ze swoją dwoistą naturą pół-człowieka i pół-czarownicy i bezustannie walczyć z ciemnymi siłami zagrażającymi jej i jej rodzinie, jednocześnie próbując sobie radzić z codziennymi sprawami. 

Nowy serial o Sabrinie - obsada i data premiery

Obok Kiernan Shipki w roli Sabriny i Rossa Lyncha w roli Harveya, w serialu pojawią się: Jaz Sinclair, która zagra przyjaciółkę czarownicy oraz Miranda Otto i Lucy Davies jako jej ciotki – Hilda i Zelda Spellman. W drugoplanowych rolach zobaczymy również Michelle Gomez (Madame Satan), Chance’a Perdomo (kuzyn Sabriny), Richarda Coyle’a (Ojciec Blackwood) i Bronsona Pinchota (dyrektor Baxter High). W reboocie „Sabriny, nastoletniej czarownicy” nie zabraknie też miejsca dla ulubieńca publiczności - kota Salema, który tym razem będzie animowany komputerowo.

Premiera serialu na Netfliksie została zapowiedziana na 2018 roku. Serwis zamówił na razie dwa 10-odcinkowe sezony. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.