"Sandman" - oto pierwszy fragment wyczekiwanego serialu od Netflix

09.06.2021 11:52
"Sandman" - oto pierwszy fragment wyczekiwanego serialu od Netflix Fot. materiały prasowe/Netflix

Jakiś czas temu ruszyła produkcja "Sandmana", czyli nadchodzącej serialowej adaptacji powieści graficznych Neila Gaimana. Netflix podzielił się zakulisowym wideo z produkcji.

Netflix - oto zakulisowe wideo z serialu Sandman

Netflix wypuścił niedawno zakulisowe wideo z nadchodzącego serialu "Sandman". W nim widzimy samego Neila Gaimana, który z dziecinną ekscytacją opowiada nam o świecie przedstawionym i zachwyca się tym, jak wiele serca w swoją pracę włożyli twórcy tego serialu. My przy okazji możemy zobaczyć kluczowe lokacje (jak chociażby więzienie Morfeusza) oraz ikoniczne gadżety ze świata "Sandmana" (jak m.in. jego worek z piaskiem).

Polecamy

W wideo przez chwilę pojawiają się również Tom Sturridge oraz Gwendoline Christie, którzy wcielają się kolejno w Morfeusza i Lucyfera. Poniżej możecie zobaczyć zakulisowy materiał z "Sandmana":

Netflix zapowiada produkcję jako jedną z najdroższych inwestycji w historii platformy.

Polecamy

Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie data premiery wyczekiwanej przez fanów komiksu serii nie jest jeszcze znana, jednak Netflix zapewnia, że nadejdzie ona "wkrótce".

Obecnie wiemy, że Tom Sturridge zagra Morfeusza/Sen, Gwendolyn Christie jest Lucyferem, Sanjeev Bhaskar i Asim Chaudhry grają Kaina i Abela, Charles Dance zagra Rodericka Burgessa, Vivienne Acheampong to Lucienne, a Boyd Holbrook jest Koryntianinem.

W pozostałych rolach pojawią się: Kirby Howell-Baptiste (Śmierć, siostra Snu), Mason Alexander Park (Pożądanie), Donna Preston (Rozpacz), Jenna Coleman (Johanna Constantine, egzorcystka i prapraprababcia Johna Constantine'a), Niamh Walsh (młoda Ethel Cripps), Joely Richardson (Ethel Cripps, kobieta o tysiącu tożsamości), David Thewlis (szalony John Dee, syn Ethel) oraz Patton Oswalt (Matthew, pomocnik Snu, kruk).

Tak jak wspomnieliśmy, serial "Sandman" na razie nie ma ustalonej daty premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.