19.05.2017 14:48

Scooby-Doo trafi do 13. sezonu „Supernatural”

Nie, to nie żarty. Słynny strachliwy animowany pies, który zawsze pakuje się w sam środek (z pozoru) paranormalnych wydarzeń trafi do serialu „Supernatural”.

Scooby-Doo trafi do 13. sezonu „Supernatural”
foto: materiały prasowe

Już 12. sezon produkcji zakończył się 18 maja 2017 roku. Kolejne odcinki zadebiutują jesienią, a w jednym z nich pojawi się Scooby-Doo wraz ze swoją ekipą, aby dołączyć do Sama i Deana w crossoverowym epizodzie. Wszystko na antenie amerykańskiej telewizji The CW.

Wciąż nie dowierzacie? Zobaczcie zdjęcie z oficjalnego panelu, na którym zaprezentowano ramówkę stacji:

Na dany moment nie wiadomo, w którym odcinku zjawią się Scooby, Kudłaty, Daphne, Fred i Velma, aby wraz z bohaterami „Supernatural” w wersji animowanej rozwiązać zagadkę zbrodni. Fabuła epizodu również nie jest znana. 13. sezon serialu zamówiono już w styczniu 2017. Oto co wówczas powiedział Mark Pedowitz, przewodniczący CW:

"

 Przez ostatnie kilka sezonów stacja CW zbudowała ramówkę sprawdzonych marek - od superbohaterów DC, przez komedie doceniane przez krytyków, aż do filmów science-fiction. Nasi producenci mają możliwość zaplanować kolejny sezon. "

Jackson Stewart, były asystent producenta „Supernatural”, wyjawił swego czasu, że planowano oprzeć się w serialu na tzw. klątwie Supermana, przez którą aktor grający tę rolę kończy martwy. Winchesterowie odkryliby, że następny na liście jest Tom Welling z serialu „Tajemnice Smallville”. Ruszyliby zatem na jego ratunek. Z pomysłu ostatecznie zrezygnowano z braku pomysłu na rozwinięcie koncepcji. 

Cóż, Scooby-Doo to przecież prekursor gatunku slasherów, więc należy mu się uznanie.

Co wolisz?

Robert Skowronski
Tagi: Seriale