15.11.2019 12:16

Sebastian Stan jako Bucky Barnes na pierwszych zdjęciach z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza"

Sieć obiegła pierwsza porcja zdjęć z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza". Widzimy na nich Sebastiana Stana w roli nieco odmienionego Bucky'ego.

Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios
Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios

"Falcon i Zimowy Żołnierz" to pierwszy aktorski serial Marvela, który powstaje na rzecz platformy streamingowej Disney +. Poznamy w nim dalsze losy tytułowych bohaterów. Aktorzy kilka dni temu weszli na plan, a do sieci trafiły pierwsze zdjęcia.

"Falcon i Zimowy Żołnierz" - Sebastian Stan na pierwszych zdjęciach z planu

Akcja "Falcona i Zimowego Żołnierza" rozgrywać się będzie po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". Przyjdzie nam zobaczyć rozwój przyjaźni pomiędzy Samem Wilsonem i Bucky'm Barnesem, których do tej pory łączyła nieco burzliwa relacja. Obaj panowie nie tylko będą zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez swego najlepszego przyjaciela Steve'a Rogersa, ale również stawić czoła nowemu zagrożeniu.

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także Chris Evans ponownie w roli Kapitana Ameryki? Gwiazdor ma powrócić w jednym z seriali Marvela

Obaj bohaterowie przejdą również wizualną metamorfozę. Falcon otrzyma nowy strój, nawiązujący do faktu, iż przejął on tarczę Kapitana Ameryki. Bucky powróci z kolei do swojego wyglądu z czasów II Wojny Światowej, czego efekt widać na pierwszych zdjęciach z planu.

Falcon i Zimowy Żołnierz
Falcon i Zimowy Żołnierz
Przeczytaj także Internet oszalał na punkcie nowych strojów Bucky'ego i Sama w nadchodzącym serialu Marvela

W rolach głównych wystąpią Sebastian Stan i Anthony Mackie. Czeka nas również powrót Daniela Brühla jako złowieszczego Helmuta Zemo, oraz Emily VanCamp w roli Sharon Carter. Nową twarzą będzie z kolei Wyatt Russell, którego poznamy jako Johna Walkera o pseudonimie U.S. Agent - rządowego zastępcę Kapitana Ameryki.

Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Przeczytaj także Fani będą musieli oglądać seriale na Disney+, żeby rozumieć nowe filmy z MCU

"Falcon i Zimowy Żołnierz" zadebiutuje jesienią 2020 roku na platformie Disney +. Zgodnie z zapewnieniami aktorów, produkcja ma być nieco szalona i odmienna od tego, co do tej pory widzieliśmy w uniwersum Marvela. Czekają nas również spore pokłady humoru, co - znając Stana i Mackie'ego - dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem.

Zobacz też: Twórcy "Avengers: Endgame" zrealizują serial o wojnie pomiędzy Marvelem i DC

Tagi: News Seriale Marvel Zimowy Żołnierz Sebastian Stan