18.11.2016 09:26

„Seria niefortunnych zdarzeń” w zwiastunie serialu

Już 13 stycznia 2017 roku na platformie Netflix zadebiutuje odcinkowa „Seria niefortunnych zdarzeń”. Zobaczcie pełny zwiastun produkcji.

„Seria niefortunnych zdarzeń” w zwiastunie serialu
foto: kadr z wideo

Całość oparta jest na serii bestsellerowych książek autorstwa Daniela Handlera, a jedną z głównych ról zagra Neil Patrick Harris, który wcieli się w postać hrabiego Olafa. W obsadzie znaleźli się także Patrick Warburton (Lemony Snicket), Joan Cusack (sędzia Strauss), Catherine O'Hara (dr Orwell), Malina Weissman (Wioletka Baudelaire), Alfre Woodard (ciocia Józefina) oraz Louis Hynes (Klaus Baudelaire).

Pod kolejnymi z 8 odcinków podpisani będą Barry Sonnenfeld i Daniel Handler - producenci wykonawczy. „Seria niefortunnych zdarzeń” opowiada o trojgu rodzeństwa Wioletce, Klausie i Słoneczku Baudelaire'ach, które po śmierci rodziców trafia pod opiekę dalekiego krewnego hrabiego Olafa. On staje się przyczyną tytułowych niefortunnych zdarzeń. Młodzi bohaterowie zostają mu odebrani i umieszczeni w różnych rodzinach. Jednak Olafowi udaje się ich odnaleźć, a nowi opiekunowie giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Można być pewnym, że żadna historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.

Zobaczcie pełny zwiastun netflixowej „Serii niefortunnych zdarzeń”:

„Serii niefortunnych zdarzeń” doczekała się już wielkoekranowej adaptacji w 2004 roku. W filmie wystąpili wtedy między innymi: Meryl Streep, Jim Carrey i Jude Law. Całość oparta była na podstawie pierwszych trzech tomów.

Udostępniono już także plakat odcinkowej wersji ekranizacji książek:

plakat

Neil Patrick Harris pojawi się też w filmie Alexandra Payne'a, „Downsizing”. Gwiazdami produkcji są Matt Damon i Reese Witherspoon, ale na ekranie zobaczymy również Aleca Baldwina oraz Jasona Sudeikisa. Będzie to opowieść o mężczyźnie (Damon) oraz jego żonie (Witherspoon), którzy uznają, że życie wymknęło im się spod kontroli. Postanawiają więc się... zmniejszyć. Kobieta niestety wycofuje się w ostatniej chwili.

Jak Wam się podoba zwiastun „Serii niefortunnych zdarzeń”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny