Serial "Arrow" zakończy się na 8. sezonie. Stephen Amell potwierdził informację

Sergiusz Kurczuk
07.03.2019 10:25
Arrow|undefined Fot. materiały promocyjne

8. sezon serialu "Arrow" ma być zakończeniem adaptacji komiksów DC. Informacja została potwierdzona przez gwiazdę produkcji - Stephena Amella.

Smutne wieści dla wszystkich widzów serialu The CW pod tytułem "Arrow". Według najnowszych informacji produkcja ma zostać zakończona po emisji 8. sezonu. Finał "Arrow" potwierdził Stephen Amell - odtwórca tytułowego bohatera. Czy to oznacza koniec uniwersum znanego jako Arrowverse?

"Arrow" sezon 8 - twórcy potwierdzają koniec serialu

Jak donosi Varierty, przedstawiciele stacji The CW zdecydowali się zakończyć prace nad serialem "Arrow". O decyzji w oficjalnym oświadczeniu opowiedzieli producenci wykonawczy Greg Berlanti, Marc Guggenheim i Beth Schwartz.

To była trudna decyzja do podjęcia, ale jak każda ciężka decyzja, którą podejmowaliśmy w ciągu minionych siedmiu lat, było czymś najlepszym dla interesu "Arrow". Jesteśmy podekscytowani faktem, że "Arrow" przyczynił się do powstania zupełnie nowego uniwersum, które kontynuujemy od wielu lat. Cieszymy się na stworzenie konkluzji, która będzie uhonorowaniem serialu, jego bohaterów i dziedzictwa. Jesteśmy wdzięczni jako scenarzyści, producenci i aktorzy i co ważniejsze niesamowita ekipa, wszystkie osoby wspierały nas w tworzeniu ego serialu ponad siedem lat

"Arrow" zadebiutował w roku 2012 i przez wiele lat był jedną z najlepiej oglądanych produkcji The CW. Dzięki sukcesowi produkcji powstały inne tytuły osadzone w tak zwanym Arrowverse, takie jak "The Flash", "Supergirl", czy "Legends of Tomorrow". Niebawem zadebiutuje "Batwoman", więc wszystko wskazuje na to, że finał "Arrow" nie będzie końcem Arroverse.

Przeczytaj także

Produkcja opowiadała o Olivierze Queenie - superbohaterze znanym jako Green Arrow, wykorzystującym swoje umiejętności strzeleckie do walki z zagrożeniami Starling City. W głównego bohatera wcielił się Stephen Amell. Aktor potwierdził, że 8. sezon "Arrow" będzie pożegnaniem z serialem.

Granie Oliviera Queena było najwspanialszym zawodowym doświadczeniem mojego życia... ale nie można być wiecznie obrońcą uciśnionych.

Arrow powróci z ostatnim sezonem i 10 odcinkami tej jesieni.

Jest tyle do powiedzenia... na razie chcę wam podziękować.

Kiedy dokładnie zobaczymy ostatnie odcinki serialu?

"Arrow" sezon 8 - kiedy premiera finału?

Na razie poza słowami Amella nie znamy dokładnej daty premiery ostatnich 10 odcinków "Arrow". Prawdopodobnie odbędzie się to we wrześniu lub październiku 2019. Co czeka Oliviera Queena? Jak zakończa się jego przygody? Przekonamy się za kilka miesięcy.

>>Zobacz też: Syn Green Arrowa jest gejem w serialu "Arrow"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.