Serial "Falcon i Zimowy żołnierz" doczekał się emocjonującego zwiastuna [WIDEO]

08.02.2021 02:04
Serial "Falcon i Zimowy żołnierz" doczekał się emocjonującego zwiastuna [WIDEO] Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Z okazji Super Bowl zadebiutował oficjalny zwiastun serialu Marvela "Falcon i Zimowy żołnierz". W nim powrót Zemo, Falcon dzierżący tarczę Kapitana Ameryki, a także przepychanki słowne godne najlepszych buddy cop movies.

Falcon i Zimowy żołnierz - oto oficjalny zwiastun nowego serialu Marvela

Zaledwie kilka tygodni po końcu pierwszego sezonu "WandaVision" na Disney+ zadebiutuje "Falcon i Zimowy żołnierz". To właśnie ten serial miał być debiutem Marvel Cinematic Universe w serwisie streamingowym Imperium Myszki Miki. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że doszło do zmian, a produkcję o przygodach byłych pomocników Kapitana Ameryki zobaczymy dopiero w marcu 2021 roku.

Polecamy

Oczekiwanie fanom niewątpliwie umili nowy zwiastun serialu "Falcon i Zimowy żołnierz". Ten zdradza nam, że tytułowi bohaterowie chodzą na terapię, która ma im pomóc w rozwiązaniu ich problemów w "małżeństwie", spotykają starych znajomych (jak chociażby Sharon Carter), a także starają się oddać hołd swojemu mentorowi, Kapitanowi Ameryce.

Oprócz tego walczą znowu z Zemo, który twierdzi, że "jego dzieło" (czyt. eksterminacja superbohaterów) musi zostać dokończone, a także starają się odkryć tożsamość nowej niebezpiecznej szajki zagrażającej bezpieczeństwu USA. Krótko mówiąc - dzieje się naprawdę dużo, co widzimy zresztą w samym zwiastunie. Ten jest bowiem bardzo ekscytujący:

Serial niedawno zapowiadał wcielający się w Zimowego żołnierza Sebastian Stan. Aktor udzielił wywiadu Associated Press, w którym wyjaśnił, że produkcja ma przedstawiać zupełnie nowe oblicze tytułowych bohaterów - takie, jakiego nie widzieliśmy jeszcze w dotychczasowych filmach z MCU:

Nareszcie mamy okazję zrobić z tymi postaciami coś, czego nam się nie do tej pory nie udawało. Wrzucamy ich w zupełnie nowy świat. Definitywnie się dobrze bawimy. Trudno się nie bawić dobrze z Anthonym Mackie'em (odtwórca roli Falcona - przyp. red.). Czasami naprawdę mam tylko ochotę go zamordować. Ale oprócz tego, to jest raczej dobrze, jeszcze się nie pozabijaliśmy. 

Serial "Falcon i zimowy żołnierz" zadebiutuje na Disney+ już 19 marca 2021 roku. Kolejne odcinki będą się pojawiały co tydzień w piątki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.