Serial „Krypton” powróci w 2. sezonie

Sergiusz Kurczuk
23.05.2018 13:34
Serial „Krypton” powróci w 2. sezonie Fot. kadr z serialu Krypton

Rodzinna planeta Supermana powróci w drugim sezonie serialu. Szefowie stacji SYFY zapowiedzieli powstanie kontynuacji historii przodków herosa. 

O samym Supermanie powstało już wiele filmów i seriali. Fani postaci, którzy nie są miłośnikami komiksów, nie mieli nigdy tak naprawdę poznać przeszłości rodziny tego superbohatera. Wszystko zmieniał stacja SYFY i serial zatytułowany po prostu „Krypton”, w którym widzowie nie tylko mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała rodzinna planeta Supermana, ale również poznać najbliższych Kal-Ela oraz dowiedzieć się, dlaczego ten niesamowity świat przestał istnieć. Pierwszy sezon serialu „Krypton” zbliża się ku końcowi, ale nie oznacza to, że historia mieszkańców planety zostanie zakończona. 

„Krypton” sezon 2 - kiedy premiera?

Szefowie stacji SYFY oficjalnie zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja historii rozpoczętej w 1. sezonie. Oznacza to, że widzowie będą mogli powrócić na Krypton i poznać dalsze losy przodków Supermana. Serial został bardzo pozytywnie odebrany przez krytyków i co najważniejsze widzów, którzy mogli zagłębić się w mit Supermana jak nigdy dotąd. Produkcja nie tylko zaskakuje umiejętnie poprowadzoną fabułą, ale również zawiera sporo odniesień do papierowego pierwowzoru. Dzięki „Kryptonowi” widzowie mogli po raz pierwszy w serialu aktorskim zobaczyć takie komiksowe postacie jak Adam Strange, Brainiac, czy Doomsday. Na antenę nie trafił jeszcze ostatni odcinek 1. sezonu, więc na razie nie wiadomo nic na temat daty premiery kontynuacji. Prawdopodobnie 2. sezon zobaczymy nie prędzej niż w roku 2019.  

Staja SYFY może się pochwalić w ostatnich miesiącach naprawdę dobrymi tytułami. Oprócz serialu „Krypton” pojawił się również 4. sezon „12 małp”, a już niedługo zobaczymy kolejną produkcję opartą na prozie George'a R.R. Martina. Mowa o „Nightflyers” - historii science fiction opartej na opowiadaniu pisarza.

Premiera 10. odcinka „Kryptonu” już 23 maja 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.