Serial Netflixa "Bridgertonowie" doczeka się 2. sezonu. Kiedy premiera?

22.01.2021 11:09
Serial Netflixa "Bridgertonowie" doczeka się 2. sezonu. Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix poinformował oficjalnie o powstaniu 2. sezonu "Bridgertonów", popularnego serialu o perypetiach miłosnych tytułowej rodziny. 

Bridgertonowie doczekają się 2. sezonu swoich przygód

Ku zaskoczeniu nikogo, Netflix poinformował o przedłużeniu serialu "Bridgertonowie" o kolejny sezon. Oficjalne ogłoszenie przyszło w formie listu od Lady Whistledown, plotkary zdemaskowanej pod koniec 1. sezonu. Ta zapowiedziała powrót tytułowej rodziny oraz pozostałych barwnych postaci z londyńskich wyższych sfer.

Z informacji w liście wynika, że grany przez Jonathana Baileya Lord Anthony Bridgerton ma "zdominować socjalną socjetę tego sezonu". Pierwszy sezon skupiał się głównie na debiucie Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) na londyńskim rynku pożądanych kandydatek do ślubu. Serce skradł jej Diuk Hastings (Rege-Jean Page). 

Na razie nie zdradzono więcej szczegółów dotyczących 2. sezonu, bowiem jak czytamy w liście Whistledown:

Jeśli jednak myślisz Drogi Czytelniku, że ulegnę Twoim namowom, aby zdradzić więcej szczegółów, muszę Cię rozczarować. Ale pamiętaj, cierpliwość jest cnotą

"Bridgertonowie" to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć.

W obsadzie poza Phoebe Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews. Serial jest inspirowany  bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.