18.04.2019 12:39

Serial "Swamp Thing" doczekał się pierwszego zwiastuna. Zobaczcie Stwora z Bagien

Zapowiedziana w 2018 roku produkcja nareszcie doczekała się oficjalnej wideo-zapowiedzi. Wideo jest bardzo klimatyczne i przenosi nas na bagna oświetlone blaskiem księżyca. Poznaliśmy też datę premiery programu.

Swamp Thing
foto: kadr z wideo

DC pokazało pierwszy oficjalny teaser serialu "Swamp Thing", który już pod koniec maja pojawi się na platformie streamingowej DC Universe. Wyprodukowane przez Jamesa Wana dzieło ma być horrorem i podobnie jak dwa pierwsze aktorskie seriale DC Universe, czyli "Titans" oraz "Doom Patrol" będzie przeznaczone dla widzów pełnoletnich. Głównymi bohaterami są Abby Arcane (Crystal Reed) oraz Alec Holland (Andy Bean). Para zakochuje się w sobie, jednak ich relacja jest zagrożona, gdy mężczyzna przekształca się w tytułowego Potwora z Bagien. 

Swamp Thing - zwiastun produkcji

Po miesiącach oczekiwań fani DC nareszcie doczekali się pierwszego oficjalnego materiału wideo zapowiadającego serial o Potworze Bagien. Na mediach społecznościowych poświęconych produkcji "Swamp Thing" i DC Universe pojawił się teaser, który prezentuje wygląd tytułowej postaci. Akcja jest osadzona na bagnie oświetlonym przez księżyc. Niepokojąca atmosfera zostaje w pewnym momencie zaburzona przez przerażające monstrum, które powoli zaczyna się wynurzać z mrocznych głębin. Zobaczcie zapowiedź "Swamp Thing":

Zwiastun nie zdradza nam oczywiście żadnych szczegółów fabularnych i ma raczej być przedstawieniem atmosfery, która będzie panowała w serialu - będzie mrocznie i niepokojąco. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zapomną też o dorosłym opowiadaniu historii i nietypowym podejściu do motywu "pięknej i bestii". W dużym skrócie wszystkiego, czego fani komiksów o Potworze z Bagien mogą oczekiwać po nadchodzącym serialu "Swamp Thing". 

Batman w Titans
Batman w Titans
Przeczytaj także Batman morduje złoczyńców w zwiastunie ostatniego odcinka 1. sezonu "Titans"

Swamp Thing - data premiery

Pierwszy odcinek "Swamp Thinga" zadebiutuje na platformie DC Universe już 31 maja 2019 roku. Niestety, usługa wciąż nie jest dostępna w Polsce, więc jedyne co możemy zrobić to czekać, aż serial zostanie oficjalnie udostępniony za pośrednictwem innej platformy - "Titans" trafił do naszego kraju przez Netfliksa.

Miejmy nadzieję, że taki los spotka również "Doom Patrol" i "Swamp Thinga". Pierwszy z wymienionych seriali zdobywa naprawdę dobre oceny ze strony widzów i krytyków, a saga o Potworze z Bagien zapowiada się co najmniej interesująco. Szczegóły dotyczące premiery w Polsce powinniśmy poznać w ciągu następnych kilku miesięcy. 

Tagi: Seriale Zwiastuny DC Comics Swamp Thing DC Universe