Serial "WandaVision" doczekał się utworu przewodniego. Zobacz nowy zwiastun produkcji Marvela

05.01.2021 08:17
Elizabeth Olsen  (Scarlet Witch), Paul Bettany (Vision) - Avengers: Infinity War - kadr z filmu Marvela Fot. Everett Collection/East News

Marvel zaprezentował nowy zwiastun serialu "WandaVision". Pojawia się w nim masa nowych materiałów oraz muzyczny motyw przewodni rodem ze starego sitcomu.

Nowa era Marvela nadchodzi wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni zadebiutuje pierwszy serial MCU z aktorami z kinowych hitów w roli głównej. Mowa o produkcji zatytułowanej "WandaVision", która doczekała się nowego zwiastuna. 

"WandaVision" - nowy zwiastun serialu Marvela

Promocja serialu o Scarlet Witch i Visionie nabrała rozpędu. Do sieci trafił najnowszy zwiastun "WandaVision", a dopiero co pisaliśmy o dwóch nowych teaserach produkcji Disney+.

Polecamy

O ile w teaserach nie pojawiło się zbyt wiele nowych fragmentów scen, o tyle w trzecim oficjalnym trailerze "WandaVision" pojawiła się masa niewidzianych wcześniej urywków nachodzącej produkcji. To jednak nie wszystko. Widzowie mają również okazję usłyszeć muzyczny motyw przewodni, którego nie powstydziłby się żaden amerykański sitcom z lat 50. XX wieku. Zresztą zobaczcie sami!

Autorami piosenki o tytułowych bohaterach są Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez - kompozyorzy odpowiedzialni za ścieżkę dźwiękową "Krainy Lodu". Chociaż twórcy serialu powolutku zdradzają szczegóły dotyczące "WandaVision", fabuła serialu wciąż jest owiana tajemnicą. Wiadomo jedynie, że akcja prawdopodobnie rozgrywa się w alternatywnym świecie stworzonym przez Scarlet Witch. Co będzie jednak motywacją wykreowania nowej rzeczywistości, przypominającej amerykańskie seriale komediowe? Strata po śmierci Visiona? A może w kulisach kryje się ktoś jeszcze?

Polecamy

"WandaVision" - ile odcinków ma pierwszy sezon serialu?

To jednak nie koniec nowości. Marvel Studios potwierdziło również ile odcinków będzie liczyć "WandaVision". Początkowo była mowa o sześciu odcinkach. Potem jednak pojawiły się plotki, sugerujące, że produkcja w rzeczywistości jest o wiele dłuższa. Kilkanaście dni przed premierą serialu zdradzono, że pierwszy sezon zostanie opowiedziany w dziewięciu odcinkach. Oznacza to, że miłośnicy MCU będą śledzić przygody Scalet Witch i Visiona znacznie dłużej niż podejrzewali.

Polecamy

"WandaVision" - kiedy premiera?

W serialu ze scenariuszem Jac Schaeffer reżyserowanym przez Matta Shakmana wystąpili Elizabeth Olsen w roli Wandy Maximoff/Scarlet Witch, Paul Bettany jako Vision, Randall Park jako Agent Jimmy Woo, Kat Dennings w roli Darcy Lewis, Teyonah Parris wcielającą się w dorosłą Monicę Rambeau oraz Kathryn Hahn grającą tajemniczą Agnes. "WandaVision" trafi na platformę streamingową Disney+ już 15 stycznia 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy serial będzie dostępny w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.