30.05.2018 16:54

Serial „Wiedźmin” - Geralt, Yennefer i Triss - kto powinien wcielić się w bohaterów? [SONDA]

Kto zagra serialowego Wiedźmina? Które aktorki najbardziej nadają się na Yeneffer i Triss? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Serial „Wiedźmin” - Geralt, Yennefer i Triss - kto powinien wcielić się w bohaterów? [SONDA]
foto: kadr z gry Wiedźmin

Wszyscy fani postaci Geralta z Rivii, niezależnie, czy książkowego oryginału, czy bohatera gry wideo, na pewno cieszy fakt, że serwis Netflix pracuje nad przeniesieniem świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego na ekrany telewizorów. Prace nad serialem „Wiedźmin” powoli ruszyły, o czym na bieżąco informuje scenarzystka Lauren S. Hissrich. Produkcja jest jednak wciąż owiana tajemnicą. Nie wiadomo, na której historii opisanej przez polskiego pisarza skupią się twórcy serialu. Sen z powiek fanom Geralta spędza jednak inne pytanie. Kto zagra Wiedźmina?

Postanowiliśmy zebrać najbardziej prawdopodobnych aktorów, którzy z powodzeniem mogliby wystąpić w produkcji Netfliksa. Nie ograniczyliśmy się jednak jedynie do tytułowego bohatera. Postanowiliśmy również stworzyć hipotetyczny casting na odtwórczynie dwóch kobiet ważnych w życiu Geralta. Chodzi oczywiście o Yennefer i Triss. Tym razem nie uwzględniliśmy jednak żadnego polskiego aktora. Tomasza Karolaka i tak pewnie by wycięto, a Michał Żebrowski miał już swoją szansę. 

Kto zagra Geralta?

Wiedźmin

Kto powinien zagrać Geralta?

Wiedźmin

Kto zagra Yennefer?

Yennefer

Kto powinien zagrać Yennefer?

Yennefer

Kto zagra Triss?

Triss

Kto powinien zagrać Triss?

Triss

Na wasze głosy czekamy do 5 czerwca 2018 roku. Por rozwiązaniu sondy poinformujemy Was, którzy aktorzy według czytelników Antyradio.pl mają największe szanse na wystąpienie w serialu „Wiedźmin”. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Wiedźmin Netflix