Serial "Władca Pierścieni" stracił główną gwiazdę. Co było powodem tej decyzji?

13.12.2019 12:32
Serial "Władca Pierścieni" stracił główną gwiazdę. Co było powodem tej decyzji? Fot. JRP / WENN/agestock/East News

Jak podaje portal Deadline, Will Poulter odszedł z serialu "Władca Pierścieni" przygotowywanego obecnie przez Amazon. Co było powodem decyzji młodego aktora?

Will Poulter, który dołączył do obsady "Władcy Pierścieni" od Amazona we wrześniu, postanowił zrezygnować z roli. Jak potwierdza Deadline, powodem miał być zbyt napięty grafik młodego aktora. Poulter miał zagrać główną rolę w serialu, ale jego angaż nigdy nie był potwierdzony przez Amazon.

Władca Pierścieni stracił główną gwiazdę

Niedawno potwierdzono, że Amazon zamówił już 2. sezon adaptacji dzieła J.R.R. Tolkiena. W związku z tą decyzją, twórcy postanowili udać się na 4-5 miesięczną przerwę po nagraniu dwóch pierwszych odcinków. Wszystko po to, by zacząć pracę i napisać większość scenariuszy do epizodów 2. sezonu. Według Deadline, to właśnie ta decyzja spowodowała, że Poulter zrezygnował z roli w serialu - zwyczajnie kolidowało to z jego wcześniej ustalonymi projektami.

Przeczytaj także

Serial będzie oczywiście osadzony w Śródziemiu, a fabuła opowie o wydarzeniach na długo przed akcją "Drużyny Pierścienia". I chociaż Amazon do tej pory nie potwierdził oficjalnie obsady serialu, to do tej pory ujawniono angaż Emy Horvath, Markelli Kavenagh i Josepha Mawle'a do ról głównych we "Władcy Pierścieni"

"Władca Pierścieni" jest produkowany przez Amazon Studios. Twórcami serialu są J.A. Bayona i Belen Atienza. Scenariusz produkcji został przygotowany przez Gennifer Hutchison, Jasona Cahilla i Justina Doble'a.

Poulter wystąpił niedawno w głównych rolach w "Black Mirror: Bandersnatch" i horrorze "Midsommar". Aktor zasłynął natomiast rolami w popularnej serii "Więzień labiryntu" oraz oscarowej "Zjawie".

Zobacz także: "Midsommar. W biały dzień", reż. Ari Aster - [RECENZJA]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.