Serial "Władca Pierścieni" stracił główną gwiazdę. Co było powodem tej decyzji?

13.12.2019 12:32
Serial "Władca Pierścieni" stracił główną gwiazdę. Co było powodem tej decyzji? Fot. JRP / WENN/agestock/East News

Jak podaje portal Deadline, Will Poulter odszedł z serialu "Władca Pierścieni" przygotowywanego obecnie przez Amazon. Co było powodem decyzji młodego aktora?

Will Poulter, który dołączył do obsady "Władcy Pierścieni" od Amazona we wrześniu, postanowił zrezygnować z roli. Jak potwierdza Deadline, powodem miał być zbyt napięty grafik młodego aktora. Poulter miał zagrać główną rolę w serialu, ale jego angaż nigdy nie był potwierdzony przez Amazon.

Władca Pierścieni stracił główną gwiazdę

Niedawno potwierdzono, że Amazon zamówił już 2. sezon adaptacji dzieła J.R.R. Tolkiena. W związku z tą decyzją, twórcy postanowili udać się na 4-5 miesięczną przerwę po nagraniu dwóch pierwszych odcinków. Wszystko po to, by zacząć pracę i napisać większość scenariuszy do epizodów 2. sezonu. Według Deadline, to właśnie ta decyzja spowodowała, że Poulter zrezygnował z roli w serialu - zwyczajnie kolidowało to z jego wcześniej ustalonymi projektami.

Przeczytaj także

Serial będzie oczywiście osadzony w Śródziemiu, a fabuła opowie o wydarzeniach na długo przed akcją "Drużyny Pierścienia". I chociaż Amazon do tej pory nie potwierdził oficjalnie obsady serialu, to do tej pory ujawniono angaż Emy Horvath, Markelli Kavenagh i Josepha Mawle'a do ról głównych we "Władcy Pierścieni"

"Władca Pierścieni" jest produkowany przez Amazon Studios. Twórcami serialu są J.A. Bayona i Belen Atienza. Scenariusz produkcji został przygotowany przez Gennifer Hutchison, Jasona Cahilla i Justina Doble'a.

Poulter wystąpił niedawno w głównych rolach w "Black Mirror: Bandersnatch" i horrorze "Midsommar". Aktor zasłynął natomiast rolami w popularnej serii "Więzień labiryntu" oraz oscarowej "Zjawie".

Zobacz także: "Midsommar. W biały dzień", reż. Ari Aster - [RECENZJA]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.