Serialowa wersja filmu Patryka Vegi dostępna online. Gdzie obejrzymy "Miłość, seks & pandemia"?

10.05.2022 15:13
Film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, gdzie możecie obejrzeć serialową wersję najnowszego filmu Patryka Vegi.

Na Canal + online właśnie pojawiła się serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Produkcja pojawi się również na Canal + Premium.

Serialowa wersja filmu Patryka Vegi dostępna online. Gdzie obejrzymy "Miłość, seks & pandemia"?

Serial pokaże historię trzech przyjaciółek, w które wcielają się: Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona oraz debiutująca na ekranie  Małgorzata Rozenek-Majdan. Rozszerzona, serialowa wersja "Miłość, seks & pandemia" jest już dostępna w serwisie CANAL+ online. Premierowe odcinki pojawią się również na antenie CANAL+ Premium w piątki po 23:00.

Głównymi bohaterkami miniserialu "Miłość, seks & pandemia" są trzy przyjaciółki borykające się z problemami współczesnego świata, również w sferze uczuciowej. Kaja to przebojowa, ambitna i bezkompromisowa dziennikarka, prowadząca bujne życie erotyczne. Nie stroni od przygodnego seksu i randek z aplikacji. Nie ma również oporów, by swoją seksualną otwartość wykorzystać w poszukiwaniu kolejnego chwytliwego tematu – tak na jej drodze pojawia się uwodziciel Johnny.  

Polecamy

Zupełnie inne życie wiedzie Olga – twarda pani prokurator, zagorzała feministka i matka. Jednak i w jej poukładanym świecie zaczyna dominować pożądanie, gdy na wieczorku poetyckim poznaje pewnego Egipcjanina. Z kolei Nora to odnosząca zawodowe sukcesy fotografka, która w sferze prywatnej nie ma już tyle szczęścia. Po poważnych problemach zdrowotnych Nora stara się odnaleźć ponownie swoją seksualność. Kiedy przed jej obiektyw trafia początkujący model wszystko zaczyna się zmieniać. Życie bohaterek zaczyna odmieniać się w momencie, w którym pandemia zatrzymuje świat zmuszając ludzkość do zamknięcia w domach.

W rolach głównych wystąpiły Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona i Małgorzata Rozenek-Majdan. Na ekranie towarzyszą im: znany z dostępnego w CANAL+ online serialu "Wilk" Sebastian Dela, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak oraz Wojciech Sikora.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.