Serialowi lekarze dziękują prawdziwym: aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo

09.04.2020 10:56
Serialowi lekarze dziękują prawdziwym: aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo Fot. materiały prasowe FOX

Gwiazdy popularnych seriali medycznych nagrały wspólne wideo, w którym dziękują służbom zdrowia za ich heroiczną walkę z koronawirusem.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wstrzymano prace nad niemal wszystkimi filmami i serialami. Aktorzy wykorzystują więc wolny czas, by wspierać innych w tych trudnych czasach. Gwiazdy popularnych seriali medycznych zjednoczyły się we wspólny wideo, w którym dziękują prawdziwym służbom zdrowia za ich walkę z koronawirusem.   

Serialowi lekarze dziękują prawdziwym - aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo

Pomysłodawczynią akcji jest Olivia Wilde, którą znamy między innymi jako Trzynastkę z popularnego "Dr House'a". To właśnie na jej instagramowym profilu pojawiło się poruszające wideo, które aktorka rozpoczęła słowami:

Najbliżej zostania lekarzem byłam zakładając kostium. I choć to całkiem blisko, to jednak stanowczo nie to samo. Pragnę powiedzieć powiedzieć "dziękuję" prawdziwym bohaterom ze służby zdrowia. Jest też kilka innych osób, które chciałyby podziękować...

Przeczytaj także

W wideo głos zabrali również: Lisa Edelstein, Omar Epps, Jennifer Morrison, Kal Pen i Peter Jacobson z "Dr House'a", Patrick Dempsey, Sandra Oh i Kate Walsh ("Chirurdzy"), Julianna Margulies i Maura Tierney ("Ostry dyżur"), Edie Falco ("Siostra Jackie"), Freddie Highmore ("The Good Doctor"), Zach Braff, Sarah Chalke i Donald Faison ("Hoży doktorzy") oraz Neil Patrick Harris ("Doogie Howser, lekarz medycyny"). 

Zobacz też: Top 15 - najlepsze filmy o lekarzach: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Przebudzenie", "Bogowie" i inne

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.