27.09.2016 11:44

Serialowy „Przekręt” na pierwszych zdjęciach z planu

Produkcja bazująca na filmie w reżyserii Guya Ritchiego ruszyła pełną parą. Dzięki temu możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu serialowego „Przekrętu”.

Serialowy „Przekręt” na pierwszych zdjęciach z planu
foto: MCPIX / REX / Shutterstock / East News

Całość zostanie wyemitowana przez należący do Sony serwis Cracklem, a składać się będzie z 10 odcinków, z których każdy ma trwać godzinę. W serialu wystąpi m.in. znany z roli Rona w serii o Harrym Potterze, Rupert Grint. To właśnie jego możemy przede wszystkim podziwiać na zdjęciach z planu, które pojawiły się w sieci. Obsadę i ekipę filmową przyłapano na ulicach brytyjskiego Manchesteru.

Reżyserem serialu został Nick Renton („Jerycho”). Twórcy obiecali, że chcą przenieść klimat oryginalnego dzieła na mały ekran. O tym z jakim odbyło się to skutkiem przekonamy się w 2017 roku wraz z premierą nowej wersji „Przekrętu”. Rupert Grint, pełniący również obowiązki producenta wykonawczego razem z Alexem De Rakoffem, stanie się na ekranie Charliem Cavendishem. Zobaczcie jak aktor prezentuje się w tej roli na zdjęciach z planu:

A oto kilka innych fotografii, na których można też zobaczyć pozostałych aktorów:

I jeszcze trochę Ruperta Grinta, jednak już w nieco innej odzieży:

Serialowy „Przekręt” będzie bazował na prawdziwym napadzie na bank, który miał miejsce w Londynie - skradziono wówczas złoto. Było to kryminalne dzieło kilkunastu złodziei. W dziele Nicka Rentona wpadają oni w świat zorganizowanej zbrodni, w którym poznają Cyganów, międzynarodowych przestępców oraz skorumpowanych funkcjonariuszy.

W serialu wystąpią też Dougray Scott jako Vic Hill czy Ed Westwick w roli Sonny'ego Castillo. Producentem jest zaś Helen Flint z Little Island Productions.

Co sądzicie o pierwszych zdjęciach z planu „Przekrętu”?

Robert Skowronski
Tagi: Seriale Galeria Przekręt