Serialowy „Przekręt” w 1. zwiastunie
Robert Skowronski
16.01.2017 12:23
Serialowy „Przekręt” w 1. zwiastunie Fot. kadr z wideo

Serial bazujący na filmie Guya Ritchiego doczekał się pierwszego trailera. Zobaczcie co czeka nas w odcinkowym „Przekręcie”.

Przemienianie, czasami już zapomnianych, filmów na serie telewizyjne jest jednym z utrzymujących się trendów na przestrzeni kilku ostatnich lat. Wyniki oglądalności nie były jednak nigdy szczególnie zachwycające, a powstałe produkcje rzadko wyrastały na poważnych konkurentów dla najpopularniejszych seriali. Wyjątkiem było z pewnością „Fargo”, ale to nieliczny przypadek.

Czy tak będzie z odcinkowym „Przekrętem”? Zweryfikuje to czas liczony od 16 marca 2017 roku, kiedy to produkcja będzie miała premierę. Całość zostanie wyemitowana przez należący do Sony serwis Crackle, a składać się będzie z 10 odcinków, z których każdy ma trwać godzinę. Opowieść będzie bazować na prawdziwym napadzie na bank, który miał miejsce w Londynie - skradziono wówczas złoto. Było to kryminalne dzieło kilkunastu złodziei. W dziele Nicka Rentona wpadają oni w świat zorganizowanej zbrodni, w którym poznają Cyganów, międzynarodowych przestępców oraz skorumpowanych funkcjonariuszy.

Na ekranie zjawią się m.in. Rupert Grint, Luke Pasqualino, Dougray Scott, Juliet Aubrey, Phoebe Dynevor czy Ed Westwick. Reżyserem serialu został Nick Renton („Jerycho”). Zdjęcia były kręcone w Manchesterze w Wielkiej Brytanii.

Zobaczcie 1. zwiastun „Przekrętu”:

Udostępniono już także plakat promujący serial:

snatch-poster Fot. foto: materiały prasowe

Znany z serii o Harrym Potterze Rupert Grint nie tylko został jedną z gwiazd serialu, ale również pełni obowiązki producenta wykonawczego razem z Alexem De Rakoffem. Producentem jest zaś Helen Flint z Little Island Productions.

Grinta ujrzymy również w innym serialu. Pojawi się jako przyjaciel Adolfa Hitlera w antologii „Urban Myths”. Seria została oparta na koncepcji przedstawienia miejskich legend. Na ekranie partnerować aktorowi będą m.in. Eddie Marsan jako Bob Dylan, Joseph Fiennes jako Michael Jackson, Stockard Channing jako Elizabeth Taylor, Brian Cox jako Marlon Brando czy też Iwan Rheon znany z „Gry o tron” jako Adolf Hitler.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.