19.11.2019 10:21

Serialowy "Władca Pierścieni" otrzymał zamówienie na 2. sezon. Kiedy ukażą się odcinki?

"Władca Pierścieni" od platformy Prime Video nie zdążył jeszcze zadebiutować, a już wiadomo, że powróci z kolejnym sezonem.

Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Foto: materiały prasowe New Line Cinema

Amazon widocznie pokłada olbrzymie nadzieje w swoim projekcie ze świata J.R.R. Tolkiena. Prace nad pierwszymi odcinkami serialowego "Władcy Pierścieni" dopiero się rozpoczęły, a platforma już podjęła decyzję o realizacji kolejnego sezonu.

"Władca Pierścieni" - powstanie 2. sezon serialu

Jak poinformował magazyn Deadline, choć 1. sezon "Władcy Pierścieni" jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, platforma Prime Video zamówiła już kolejne odcinki. Wiara, jaką serwis pokłada w serialu dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem. "Władca Pierścieni" to światowy fenomen, cieszący się doprawdy imponującą rzeszą fanów. 

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Przeczytaj także "Władca Pierścieni": przeciekły nagrania castingowe z serialu Amazona

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy zadebiutuje "Władca Pierścieni" od Amazon TV. O samej fabule również niewiele wiadomo. Do informacji podano jedynie, że akcja rozgrywać się będzie podczas Drugiej Ery, czyli na długo przed wydarzeniami ukazanymi w serii filmowej. 

Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Przeczytaj także "Władca Pierścieni" będzie najdroższym serialem w historii telewizji?

W obsadzie serialu znaleźli się Maxim Baldry, Will Poulter, Markella Kavenagh, która wcieli się w bohaterkę imieniem Tyra oraz, znany z "Gry o tron"Joseph Mawle, którego poznamy jako złoczyńcę imieniem Oren. Scenarzystami są JD Payne i Patrick McKay, a znany z "Jurassic World: Upadłe Królestwo" J.A. Bayona będzie reżyserem początkowych epizodów. Zdjęcia do serialu mają ruszyć w 2020 roku.

Zobacz też: Gandalf powinien być kobietą? Tak twierdzi gwiazda "Władcy Pierścieni" 

Tagi: News Seriale Władca Pierścieni Amazon Prime