24.01.2019 10:24

"Sex Education": zobaczcie, jak aktorzy próbują wymówić słowo "siusiak" i "cipka"

Netflix ruszył z ciekawą kampanią promocyjną, która ma na celu popularyzację w Polsce serialu "Sex Education". W związku z tym, firma wypuściła nową reklamę, w której wzięli udział członkowie obsady show Netfliksa.

Sex Education
foto: kadr z wideo

Seks - właśnie ten temat jest głównym wątkiem, wokół którego kręcą się losy bohaterów "Sex Education". W nowej produkcji Netfliksa poznajemy nieśmiałego Otisa (Asa Butterfield), którego matka (Gillian Anderson) zajmuje się seksterapią. Chłopak ma więc dużą wiedzę w zakresie edukacji seksualnej. Jego koleżanka ze szkoły o imieniu Meave (Emma Mackey) wpada na pomysł, żeby Otis wykorzystał swoje zaplecze do kształcenia w dziedzinie życia intymnego koleżanki i kolegów z liceum Moordale High. 

Netflix postanowił promować serial w naszym kraju na wiele ciekawych sposobów - przed premierą "Sex Education" pojawiły się filmiki z Anją Rubik, która miała uczyć Polaków tytułowej "edukacji seksualnej". Okazało się jednak, że to za mało, więc spece od marketingu postanowili nakręcić wideo z członkami obsady "Sex Education", którzy starają się wymówić polskie słowa związane z seksem, a następnie próbują zgadnąć, co one oznaczają.

Sex Education - gwiazdy mówią po polsku

W reklamie udział wzięła Emma Mackey (Meave), a także Tanya Reynolds (Lily) oraz Kedar Williams-Stirling (Jackson). Aktorzy starają się poprawnie wymówić słowa "siusiak", "jaja", "cipka" oraz "bzykać". Zobaczcie, jak im idzie:

Nie jest to jedyny polski akcent w kampaniach promocyjnych zagranicznych seriali Netfliksa - przed premierą 6. sezonu "Orange Is The New Black" do sieci trafiła reklama, w której sama Magda Gessler oceniała jedzenie podawane przez więzienne kucharki. 

Serial "Sex Education" trafił na Netfliksa 11 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Netflix