"Sexify": Zobacz specjalny materiał wideo o najodważniejszym polskim serialu ostatnich lat! [EXCLUSIVE]

30.04.2021 13:13
"Sexify": Zobacz specjalny materiał wideo o najodważniejszym polskim serialu ostatnich lat! [EXCLUSIVE] Fot. materiały prasowe Netflix

"Sexify" bije właśnie rekordy popularności na Netflix, rozkładając na czynniki pierwsze temat seksu i kobiecego orgazmu. Z tej okazji mamy dla Was specjalny materiał wideo z udziałem twórców tej wyjątkowej produkcji.

"Sexify" rewolucjonizuje polską popkulturę od 28 kwietnia 2021, będąc pierwszym rodzimym serialem, który bez ogródek i pruderii mówi nie tylko o seksie, ale i o kobiecym orgazmie. O samym serialu opowiedzieli natomiast jego twórcy - Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska - a także producenci "Sexify", Jan Kwieciński i Agata Gerc, autor zdjęć Mikołaj Łebkowski i kompozytor fantastycznej ścieżki dźwiękowej - Radzimir Dębski znany jako Jimek.

Polecamy

"Sexify": Specjalny zakulisowy materiał wideo

Serial "Sexify" bawi, uczy i wychowuje. To jednocześnie świetna rozrywka, jak i dzieło z misją, które sporo mówi nam o współczesnych kobietach i ich stosunku do własnego ciała i seksualności. A wszystko to okraszone elektronicznymi brzmieniami, które można słuchać godzinami na zapętleniu. Jak twórcom tego 8-odcinkowego serialu udało się osiągnąć taki efekt? Za wszystkim stała spójna wizja reżyserów i scenarzystów, operatora obrazu, scenografów i producentów. O jej poszczególnych elementach opowiedzieli w specjalnym materiale wideo, który redakcji Antyradia udostępnił Netflix. Zapraszamy za kulisy "Sexify"!

Polecamy

"Sexify": O czym jest nowy polski serial Netflixa?

Główną bohaterką "Sexify" jest chorobliwie ambitna studentka informatyki, która marzy o wygraniu prestiżowego konkursu dla programistów. W tym celu postanawia stworzyć aplikację o seksie. Problem tkwi jednak w tym, że sama nie ma o nim pojęcia. Z pomocą przychodzi jej najlepsza przyjaciółka Paulina i nowopoznana współlokatorka Monika. One także, wbrew pozorom, nie są żadnymi ekspertkami w tych tematach. Dziewczyny wspólnie wyruszają w fascynującą podróż ku odkryciu kobiecej siły i seksualności. 

Polecamy

W główne role wcielają się Aleksandra Skraba ("Pułapka"), Maria Sobocińska ("Pan T.") oraz Sandra Drzymalska ("Ostatni komers"). W serialu występują również Piotr Pacek, Bartosz Gelner, Kamil Wodka i Jan Wieteska, a także Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Solarz i Ewa Szykulska.

Wszystkie odcinki "Sexify" są dostępne na Netflix od 28 kwietnia 2021.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.