Shannen Doherty jest ciekawa nowej wersji „Czarodziejek”

Sergiusz Kurczuk
30.01.2018 11:20
Shannen Doherty jest ciekawa nowej wersji „Czarodziejek” Fot. kadr z serialu Czarodziejki

Aktorka wcielająca się w Prudence Halliwell skomentowała powstający reboot seriali „Czarodziejki”. 

Pod koniec stycznia 2018 roku informowaliśmy, że stacja CW zamówiła pilota nowej wersji serialu „Czarodziejki”. Jedna z głównych członkiń obsady, Holly Marie Combs  w dość ostrych słowach odniosła się do pomysłu na reboot popularnej produkcji. Nie ma się co dziwić, bo obecnie duża część nowych propozycji filmów i seriali, to tak naprawdę odgrzewane wersje hitów sprzed kilku lat. Rynek zalewają nie tylko sequele niekończących się serii, ale przede wszystkim remaki i rebootyShannen Doherty również postanowiła odnieść się do odmłodzonej wersji „Czarodziejek”.

Reboot „Czarodziejek” - komentarz Shannen Doherty 

Aktorka, która w oryginalnym serialu wcielała się w Prudence Halliwell, również wypowiedzieć się na temat pomysłu stacji CW. W tym celu opublikowała na swoim Twitterze szereg wpisów, w których komentuje reboot „Czarodziejek”. 

Wszystko jest remake'owane albo rebootowane. W jakiś sposób każdy serial, każdy film. „Czarodziejki” był niesamowitym serialem inspirującym kobiety. Jestem dumna, że mogłam zacząć serial, który przetrwał test czasu, o czym świadczy rzesza wiernych fanów. To uhonorowanie dla oryginału, że nowa wersja jest w ogóle brana pod uwagę. Właściwie jestem ciekawa pomysłu na nią. I nie, nie będzie to ten sam serial, ale nigdy tak nie jest. 

Doherty spogląda na reboot „Czarodziejek” życzliwszym okiem niż jej koleżanka z planu i dostrzega pozytywy powstania nowej wersji serialu, który u progu nowego millenium cieszył się ogromną popularnością. Aktorka weszła też w polemikę z fanami oryginalnego serialu. Jedna z użytkowniczek Twittera cieszy się z nowej wersji „Czarodziejek”, ale nie podoba się jej, w jaki sposób twórcy mówią o swojej produkcji. Chodzi o umniejszanie oryginałowi i nastawienie twórców, którzy chcą przebić popularność oryginału. 

Tak. W samo sedno. Ich słownictwo jest straszne  trochę obraźliwe. Ale wszyscy popełniają błędy. Być może ostra reakcja spowoduje, że będą bardziej rozważni w przyszłości. 

Mimo wszystko aktorka jest pozytywnie nastawiona do przedsięwzięcia CW i ma nadzieję, że nowa wersja również stanie się inspiracją dla widzów serialu. Na razie trwają wstępne prace i nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera, ani nawet kto wcieli się w siostry Halliwell. Będziemy Was informować na bieżąco. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.