Sharon Stone dołączyła do obsady popularnego serialu "Stewardessa". Kogo zagra?

12.01.2022 11:09
Sharon Stone dołączyła do obsady popularnego serialu "Stewardessa". Kogo zagra? Fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/East News

Do obsady serialu "Stewardessa" z Kaley Cuoco w roli głównej, dołączyła teraz Sharon Stone. Dowiedzieliśmy się, kogo zagra legendarna aktorka.

Stewardessa - Sharon Stone dołączyła do obsady serialu

Pierwszy sezon "Stewardessy" zaprezentował nam tragiczną relację Cassie Bowden (Kaley Cuoco) z jej ojcem, natomiast nadchodząca druga seria skupi się na relacji (czy raczej jej braku) Cassie z jej matką.

Polecamy

Dokładnie tak - do obsady nominowanego do Emmy serialu dołączyła Sharon Stone, która pojawi się w roli drugoplanowej. Wcieli się w Lisę Bowden, matkę Cassie, która postanowiła odciąć się od swojej córki. Alkoholizm młodszej z kobiet sprawił, że Lisa nie ma już cierpliwości wobec swojej latorośli.

Mama Cassie pojawiła się we flashbacku w 1. sezonie, a teraz postać będzie mogła zostać znacznie lepiej rozrysowana. Informację potwierdziła sama Kaley Cuoco, która podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze Stone. Podpisała je: "Cześć mamo".

Polecamy

W 2. sezonie Cassie Bowden stara się żyć jak najlepiej w trzeźwości, czasami udzielając się jako agentka CIA. Kiedy podczas jednej z misji zostaje świadkiem morderstwa, kobieta po raz kolejny zostaje wciągnięta w międzynarodową intrygę na najwyższych szczeblach.

W serialu powrócą Zosia Mamet, Griffin Matthews, Deniz Akdeniz oraz Rosie Perez. W sezonie pojawią się też Mo McRae, Callie Hernandez i JJ Soria. T.R. Knight ponownie wcieli się w brata Cassie i syna Lisy. 

Niestety, data premiery nowych odcinków "Stewardessy" jest nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.