26.10.2017 13:09

Showmax ogłasza kolejną produkcję oryginalną po Saturday Night Live - 1 listopada pojawi się Egzorcysta

Egzorcysta Bogdan kontra hordy wygłodniałych maszkaronów w strasznie śmiesznym serialu animowanym. Zapowiada się bardzo ciekawe święto zmarłych.

Showmax ogłasza kolejną produkcję oryginalną po Saturday Night Live - 1 listopada pojawi się Egzorcysta
foto: materiały prasowe

Bogdan Boner to człowiek, do którego dzwoni się w ostateczności. Gdy na werandzie pojawiają się demony, po sąsiedztwie włóczą się wygłodniałe zombie, a w pobliskim domu publicznym przyjmują krwiożercze sukuby - do akcji wkracza on. Budowlaniec z zawodu, egzorcysta z zamiłowania.

Bez wykształcenia i wielkiego doświadczenia gromi potwory  niczym Chuck Norris i Steven Seagal razem wzięci. Gdy chcesz posłać ducha swojego dawno zmarłego krewnego do siedmiu diabłów, chwyć gazetę i szukaj w drobnych ogłoszeniach. Na pewno znajdziesz kontakt do Bonera.

Jeśli jednak wolałbyś najpierw dowiedzieć się o nim czegoś więcej, włącz Showmax i zanurz się w strasznie śmiesznej opowieści od Bartosza Walaszka, lidera kultowego zespołu Bracia Figo Fagot i twórcy internetowych produkcji, takich jak „Kapitan Bomba" i „Blok Ekipa". Premiera „Egzorcysty" nastąpi już 1 listopada 2017 roku.

Myślicie, że w produkcji pojawi się ten kultowy cytat Bartosza Walaszka?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Egzorcysta Showmax