05.03.2019 12:11

Showrunnerka "Wiedźmina" pokazała nowe zdjęcie z planu. Czy tak będzie wyglądał las Brokilon?

Lauren S. Hissrich ciężko pracuje na planie "Wiedźmina", który jeszcze w 2019 roku pojawi się na Netfliksie. W międzyczasie scenarzystka i szefowa produkcji podzieliła się zdjęciem pięknego lasu. Czy tak będzie wyglądał Brokilon?

Wiedźmin 3
foto: materiały prasowe

Na serialowego "Wiedźmina" tworzonego przez platformę Netflix przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Oprócz tego, twórcy nie rwą się za bardzo do zdradzania szczegółów powstającej produkcji, co powoduje, że fani Geralta z Rivii są trzymani w niepewności. Czasem jednak ktoś z produkcji podzieli się jakimś zakulisowym zdjęciem z przyczepy albo siłowni. Wśród nich bardzo często wymieniane jest nazwisko Lauren S. Hissrich, która postanowiła się podzielić z fanami kolejnym zdjęciem planu.

Wiedźmin na Netlix - oto plan zdjęciowy serialu

Pod koniec lutego 2019 roku Hissrich pokazała zdjęcie z węgierskiego pola, które szybko określono mianem "Velen". Lokalizację większość graczy prawdopodobnie doskonale pamięta z "Wiedźmina 3". Kilka dni później kobieta udostępniła kolejne foto - tym razem pokazała las. Ten za to szybko został zinterpretowany jako Brokilon, dom driad. Wskazuje na to opis, jednoznacznie łączący zdjęcie z produkcją:

Warto dodać, że Brolikon w opowiadaniach Sapkowskiego mieścił się nad rzeką Wstążką i nie trzeba mieć sokolego wzroku, by ujrzeć jakiegoś rodzaju strumyk, czy inny potok na foto udostępnionym przez Lauren S. Hissrich. 

Geralt i Yennefer
Geralt i Yennefer
Przeczytaj także „Wiedźmin” pokaże pierwsze spotkanie Geralta i Yennefer w połowie sezonu? Fani przeanalizowali nowe informacje o obsadzie

Wiedźmin na Netflix - kiedy premiera serialu?

Na razie (jak widać) trwają zdjęcia do produkcji, która głównie jest kręcona w Budapeszcie i okolicach. Twórcy na razie nie zdradzają, kiedy możemy spodziewać się pierwszego teasera, czy zwiastuna adaptacji. Nieznana jest również dokładna data premiery. Wiemy jedynie, że "Wiedźmin" trafi do oferty Netflixa pod koniec 2019 roku lub na początku 2020 roku. 

Zobacz także: >> Oto fragment scenariusza "Wiedźmina" <<

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix