14.03.2019 17:40

Shworunnerka "Wiedźmina" zasugerowała jakie krainy pojawią się w serialu Netflix

Wciąż trwają zdjęcia do serialu "Wiedźmin", który trafi na Netflix. Lauren S. Hissrich pokazała kolejne zdjęcia plenerów, w których rozegra się akcja adaptacji cyklu książek Andrzeja Sapkowskiego. 

Wiedźmin 3. Dziki Gon
foto: kadr z gry Wiedźmin 3. Dziki Gon

Fani "Wiedźmina" nie są tak rozpieszczani, jak miłośnicy komiksowych herosów. Kiedy widzowie produkcji Marvel Studios cieszą się zupełnie nowym zwiastunem "Avengers: Endgame", osoby czekające na serial na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego muszą obejść się jedynie zdjęciami lokacji, które trafiły na Instagram shworunnerki serialu. Chociaż nie są to oficjalne materiały z "Wiedźmina", fani Geralta na ich podstawie mogą przewidzieć, które krainy pojawią się we wciąż powstającej produkcji platformy Netflix.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także Wyciekły zdjęcia Yennefer z planu "Wiedźmina" na Netfliksie

"Wiedźmin" na Netflix - jakie krainy zobaczymy w serialu?

Do tej pory Lauren S. Hissrich zaprezentowała kilka plenerów, które fani "Wiedźmina" zidentyfikowali jako Velen i las Brokilon. Nie będą to jedyne miejsca, które zobaczymy w nadchodzącym serialu. Prawdopodobnie zobaczymy również Kaer Morhen oraz miejsce, w którym Geralt stanął oko w oko ze Złotym Smokiem imieniem Villentretenmerth. Zresztą przekonajcie się sami. 

Hissrich podzieliła się również kolejną fotografią z lasu, która od razu przywodzi na myśl wcześniej wspomniany Las Śmierci zamieszkany przez driady. 

Czy rzeczywiście tak będą wyglądały plenery, w których rozegra się netfliskowski "Wiedźmin"? Trudno powiedzieć. Showrunnerka nie wspomina w swoich postach, że fotografie pochodzą z planu zdjęciowego "Wiedźmina", ale zdaje się sugerować, że tak właśnie jest. 

"Wiedźmin" na Netflix - kiedy premiera?

Które lokacje rzeczywiście zostaną użyte w produkcji z Henrym Cavillem w roli tytułowej? Przekonamy się za jakiś czas. Na razie nie twórcy nie zaprezentowali żadnego oficjalnego kadru z serialu. Fani wciąż czekają na pierwszy zwiastun, lub chociaż teaser "Wiedźmina". Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do oferty serwisu. Potwierdzono jedynie, że stanie się to jeszcze w roku 2019. 

>>Zobacz też: Tomasz Bagiński o "Wiedźminie": Cavill jest Geraltem. Ja już innego nie widzę<<

Sergiusz Kurczuk