10.10.2016 11:18

Sigourney Weaver dołączyła do uniwersum Marvela

Serial Netflixa, w którym siły połączą Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist, wzbogacił się o nową twarz. Sigourney Weaver dołączyła do obsady „The Defenders”.

Sigourney Weaver dołączyła do uniwersum Marvela
foto: James Shaw / REX / Shutterstock / East News + logo

Informacja została wyjawiona podczas wspólnego panelu Marvela i Netflixa na nowojorskim Comic-Conie. Gwiazda serii „Obcy” wcieli się w postać przeciwnika serialowych superbohaterów. Zobaczcie moment, w którym ta wieść została przedstawiona pierwszy raz:

Plotki o tym pojawiły się już wcześniej, teraz zamieniły się w fakt, jednak wciąż nie wyjawiono nam w kogo dokładnie wcieli się Weaver. Zagadką pozostaje też sama fabuła. Nie zdradzono także kiedy serial trafi na platformę Netflix. Prawdopodobnie będzie to jesienią 2017 roku, ale kiedy dokładnie? Wiemy za to, że showrunnerami serii są Douglas Petrie oraz Marco Ramirez.

Pierwszy klaps na planie „The Defenders” ma paść już niedługo. Zakończyły się już prace nad „Iron Fistem”, a to oznacza, że aktorzy otrzymają ok. trzech tygodni wolnego czasu nim staną przed kamerą, aby pracować przy „The Defenders”. Tak przynajmniej można wnioskować z wywiadu, którego udzielili Mike Colter (Luke Cage) i Finn Jones (Iron Fist).

Te doniesienia w jednej z wypowiedzi potwierdził także Charlie Cox, czyli serialowy Daredevil:

"

Pod koniec 2016 roku rozpoczniemy produkcję „The Defenders”. Daredevil będzie tam miał sporą rolę. Nie mam jednak pojęcia, jaką historię przedstawią twórcy. Jestem bardzo ciekawy, jak różne seriale zostaną połączone w jeden. "

Sigourney Weaver będziemy mogli zobaczyć także w wyczekiwanym przez wielu „Obcym 5” Neilla Blomkampa. Aktorka wyznała, że oś fabularna ma biec równolegle do wydarzeń z pierwszej i drugiej części sagi, a z kolejnych ma wykorzystywać jedynie pewne wątki w alternatywnej linii czasowej. Na ekranie prawdopodobnie pojawi się również dorosła Newt znana z „Obcy - decydujące starcie”, odgrywana przez tę samą aktorkę, czyli Carrie Henn.

Współtworzenie przez Weaver uniwersum Marvela ma się sprowadzić jedynie do małego ekranu, jednak nie można wykluczyć, że kiedyś zobaczymy ją w kinowej produkcji.

Cieszycie się z dołączenia Sigourney Weaver do obsady „The Defenders”?

Robert Skowronski
Tagi: Sigourney Weaver Seriale