11.01.2018 13:32

Skosztuj ludzkiego mięsa w zwiastunie „Butcher's Block” z antologii „Channel Zero”

Horrorowa antologia „Channel Zero” powraca z kolejną opowieścią zatytułowaną „Butcher's Block”. Tym razem zobaczymy ekranizację creepypasty o kanibalizmie.

Skosztuj ludzkiego mięsa w zwiastunie „Butcher's Block” z antologii „Channel Zero”
foto: kadr z serialu Channel Zero: Butcher's Block

Stacja Syfy ma w swojej ofercie antologię opowieści grozy zatytułowaną „Channel Zero”. W 2018 roku widzowie zobaczą 3. sezon produkcji, która składa się z historii inspirowanych tak zwanymi creepypastami, czyli wymyślonymi przez internautów historii, które rozprzestrzeniają się po sieci. Niektóre, jak opowieść o Slendermanie, zaczynają żyć własnym życiem i stają się niekiedy legendami miejskimi. Każdy sezon to odrębna opowieść składająca się z kilku odcinków. 

W sieci pojawił się plakat i zwiastun sezonu zatytułowanego „Butcher's Block”. Historia o kanibalizmie została oparta na paście Kerry Hammond pod tytułem „Search and Rescue Woods”. W zwiastunie poznajemy młodą Alice (Olivia Luccardi), która w mieście, do którego dopiero co się przeprowadziła, dochodzi do serii zaginięć. Dziewczyna odnajduje też tajemnicze schody w jednej z dzielnic miejscowości...

Butcher's Block

W serialu pojawia się znany z „Łowcy androidów” Rutger Hauer. Aktor wcieli się w tajemniczego mężczyznę, który zmieni życie głównej bohaterki.  W „Butcher's Block” zobaczymy również między innymi Holland Roden, Brandona Scotta oraz Krishę Fairchild. Scenarzystką została Arkasha Stevenson. W 3. sezonie serialu w roli producenta wykonawczego powrócił twórca antologii Nick Antosca. „Butcher's Block” zadebiutuje na Syfy już 7 lutego 2018 roku i na pewno trafi w gust miłośników takich filmów jak głośne „Mięso”

Czy obejrzysz Channel Zero: Butcher's Block?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror