"Sky Rojo": Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu hiszpańskiego hitu [TEASER]

30.03.2021 10:55
Sky Rojo Fot. materiały prasowe Netflix

"Sky Rojo" doczeka się drugiego sezonu. Netflix ogłosił wczoraj, że nowe odcinki serialu realizowanego przez twórców "Domu z papieru" trafią na ekrany jeszcze w tym roku.

"Sky Rojo" od dnia swojej premiery, która odbyła się 19 marca 2021, utrzymuje się w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na NetflixNie bez znaczenia jest tutaj zapewne fakt, że produkcja Álexa Piny i Esther Martínez Lobato jest reklamowana jako nowy serial twórców uwielbianego "Domu z papieru". Jednak niezależnie od przyczyny - serial cieszy się dużą popularnością, więc ogłoszenie 2. sezonu było tylko kwestią czasu. 

Polecamy

"Sky Rojo": Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu [TEASER]

Okazuje się, że nowe odcinki "Sky Rojo" trafią na ekrany bardzo szybko. Romeo, Moises i Christian będą kontynuowali swój pościg za Coral, Wendy i Giną jeszcze tego lata. Drugi sezon serialu o prostytutkach, które po dokonanej w afekcie zbrodni uciekają przed Alfonsem i jego zbirami, zadebiutuje na Netflix już 23 lipca 2021 roku!

Zobacz także

Jak zapowiada Netflix, w 2. sezonie dziewczyny będą zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, zaś lojalność ich prześladowców względem siebie zostanie wystawiona na próbę. Nowy sezon - podobnie jak poprzedni - będzie składał się z 8 odcinków, z których każdy trwać będzie ok. 25 minut. Na ekranie zobaczymy ponownie Verónicę Sánchez, Lali Espósito i Yanę Prado oraz Asiera Etxeandię, Miguela Ángela Silvestre'a i Enrica Auquera.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.