11.05.2017 10:29

„Słoneczny patrol” w zwiastunie dla dorosłych

Fucki, shity i mnóstwo seksistowskich żartów, a do tego wyeksponowane biusty i naprężone mięśnie. Zobaczcie zwiastun „Słonecznego patrolu” przeznaczony dla dorosłych widzów.

„Słoneczny patrol” w zwiastunie dla dorosłych
foto: kadr z wideo

Dwayne Johnson zapowiedział, że w filmie będzie dużo nagości. Mogliśmy już zobaczyć pierwszy trailer dzieła stanowiącego pełnometrażową wersję serialu znanego z lat 90. Był on jednak niezwykle ugrzeczniony w stosunku do nowej zapowiedzi „Słonecznego patrolu”. Tu język jest bardzo soczysty, a niektóre sceny dla tych mniej odpornych widzów mogą stanowić duże przegięcie.

Taki właśnie humor nie powinien dziwić. Obraz w reżyserii Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R, gdzie kloaczność i dowcipy na poziomie gimnazjalisty do chleb powszedni. To też sprawka scenarzystów, Damiana Shannona oraz Marka Swifta, którzy odpowiadali za teksty filmów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku.

Zobaczcie nowy zwiastun „Słonecznego patrolu” przeznaczony dla dorosłych widzów:

Gwiazdami filmu są Dwayne Johnson i Zac Efron. Jednak na ekranie ujrzymy również Ilfenesh Haderę, która zagra ukochaną The Rocka, Hannibala Buressa, Jacka Kesy'ego, Amina Josepha, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, a także Jona Bassa i Davida Hasselhoffa. 

Kinowy „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 9 czerwca 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

 Zac Efron opowiedział o współpracy z Dwaynem Johnsonem na planie filmu:

"

Jego najlepszą cechą jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny. "

Kogo wolisz?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Słoneczny patrol